Karel Steidl, praktický lékař Holýšov

Praktický lékař Více

Příčná 214, Holýšov
Ordinace praktického lékaře

Názory

Nejlepší všeobecný lékař jakého jsem kdy potkala.Pana doktora zajímá komplexně celý člověk. Pacient má pocit, že panu doktorovi na Vás skutečně záleží. Z profesního hlediska velmi dobrý , z lidského hlediska ještě lepší. Tamara

vyborny lekar

JAKO LÉKAŘ I JAKO ČLOVĚK JE VELMI DOBRÝ , OCHOTNÝ A OBĚťavý k lidem všem.Pacient

Pan doktor je dobrý lékař,jsme rádi,že ho máme!

Velmi kladně hodnotím přístup a ochotu k pacientovi, komunikaci s pacientem. Velmi kladně hodnotím způsob podávání informací, bez ohledu na věk pozitivní přístup k novým metodám léčby, lékům, informovanost i schopnost informace vyhledat.

Super lékař!!!

Velmi kladně hodnotím přístup k pacientovi, komunikaci s pacientem. Velmi kladně hodnotím způsob podávání informací, bez ohledu na věk pozitivní přístup k novým metodám léčby, lékům, informovanost i schopnost informace vyhledat. Malé mínus za nemožnost se objednat na plus minus přibližnou dobu a nutnost vysedět i několik hodek v čekárně.

Prostě SUPER