Karel Padalík, zubař Boskovice

MUDr. Karel Padalík

Uložit

Zubař Více

10 názorů

Uložit


Adresa

Zubní lékařství
Otakara Kubína 179, Boskovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil
Umístění: Zubní lékařství ošetření

Nejlepší lékař který mi ošetřoval chrup. Pracuje s opravdovým citem a velmi pečlivě.Někteří pacienti si myslí, že musí jeho ordinaci navštívit víckrát, ale můj názor je ten, že to svědčí o jeho pečlivosti. Vřele ho doporučuji.

V
Ověřený profil
Umístění: Zubní lékařství léčba zubů

K Mudr. Karlu Padalíkovi v Loděnicích jsem chodil cca 1,5 roku, do dneška mne nebyl schopen opravit komplet zuby v úst. dutině. Prošel jsem si také pár záněty, není se čemu divit, nikdy jsem si nevšiml, že by vrtačku či jiné přístroje dezinfikoval. Tak že pokud chcete přijít o zuby, klidně se registrujte.

MUDr. Karel Padalík

pane, kolikrát jste byl objednán a nepřišel jste, naprosto nelogicky jste chodil chaoticky, desinfekce se prosím provádí po odchodu pacienta a všechny testy mám pozitivní, po zkušenosti s vámi řidiče kamionů neregistruji, začněte u sebe, objednací knihu mám schovanou a vaší kartu taky

M
Ověřený profil

Zdravím,
všichni kdo nechcete přicházet o zuby a o korunky za korunky protože pan doktor v podstatě nic jiného nedělá radím aby dokud ty zuby má zašel na konzultaci i někam jinam.
1.Vlastní zkušenost
2.Nic tím neriskujete
3.Zuby po třetí nenarostou

Za svůj život, co chodím se zuby, jsem se setkala s několika zubaři a tak si myslím, že můžu srovnávat objektivně. Pan doktor Padalík je nejen odborník, který umí, ale je to i člověk, který se snaží pomoci i v případě, kdy už ostatní zubaři nad člověkem zlomili hůl :-(. Stav mých zubů není dobrý, přesto mi pan doktor velmi pomáhá oddálit to, čeho se každá ženská kolem 40ky bojí- protézy.
Vážím si ho,je fajn i jako člověk, je milý, ochotný. Je to odborník s přístupem, který se dnes hned tak nevidí. Nemyslí jen na výdělek, myslí i na to, jak pomoct. A to je dnes vzácnost :-(.

nedoporučuji tohoto stomatologa je pravda že je jako divy do práce ale v jeho případě práce kvapna málo platna navíc má velmi diné diagnozy a po zakroku s tím že příště jen něco doladíte vam nasází dalších 20 diagnoz o kterych se prvne ani zdaleka nezminil otřesné

Vynikající zubař, je jako divý do práce, objednává ze dne na den, pracuje velice efektivně a je levný. Je to doktor ze staré školy, nepracuje jako jiní v Boskovicích jen pro peníze, nemá dlouhé objednací doby a nemachruje. Prostě tam přijdete, většinou jdete hned do ordinace a hned se jde na věc. Žádný zákrok mě nikdy nebolel. To se o ostatních zubařích v Boskovicích říct nedá.

spokojenost

doporučuji

L

Lidovej doktor s velkými zkušenostmi, ví toho hodně nejenom o zubech.

Velice dobrý doktor a dost prátelký
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti