MUDr. Karel Obereitter

Třebechovice pod Orebem 1 adresa

Ordinace PL pro dospělé
Černilov 38, Třebechovice pod Orebem

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Leky na dovolenou

Mam ho rada. rozumi cloveku, jeho problemum A potizim.Navic je vtipny, svetaznaly ,zadny morous. Pane doktore,uz budu chodit jen k vam, pro me jste nejlepsi. Doufam,ze mi brzy zase neco bude ☺

Chodím k panu doktorovi více než 3 roky a zdá se mi, že je stále milejší a jak mi nemocí přibívá, stále více se stará i po zavolání na návštěvu přijede hned ten den. Jsem moc spokojená. H.Králová

Když mi bylo zle, zavolal jsem mu v 22h v neděli...a on mi pomohl...a s úsměvem...jsem mu velmi vděčný. Jeřábek

Pomahá velmi nezijštně a matce zachránil život včasnou a přesnou diagnozou.
Moc děkuji. Kupka.

Vždy se na návštěvu a vyšetření k němu těším. Dodá optimismu a radost do živita. Moc děkuji pane doktore. K.M.

Dříve jsem chodila k panu doktorovi Stejskalovi,byl to skvělý lekař.Nyní je v jeho bývalé ordinaci pan doktor Oberreitter,ale mohu řici,že je to výborný lekař,dokáže poradit a pomoci,když ho pacient potřebuje.Díky pane doktore,že jste se nás ujal.Fryntová

Bál jsem se operace a všech nutných vyšetření, pan doktor mi dopředu vše vysvětlil a šlo vše jako po másle. Stihl jsem za 1 den potřebná vyšetření a díky němu nemám problémy. Moc mu děkuji. Václav H.

Od té doby, co nastoupil v Třebechovicích, nejsou fronty, nečekám déle než 10 min. a lázně mi vyplnil ihned bez objednání...to jsem nikdy nikde nezažila. Jsem moc ráda, že ho máme. Jarmila S.

Diagnozu a léčbu řekl a navrhl. Ve FN mi to jen potvrdili, ale stálo mne to hodně času. Vždy dám na něj a věřím mu. Je výborný. Hroch.

Líbí se mi jak mu jde práce od ruky. Nečekám dlouho a obdivuji jeho neunavnou pracovitost a stále dobrou náladu. Chodím za ním velmi ráda nejen měřit tlak, ale i vlídným slovem potěší. Vřele doporučuji. V.K.