Adresa

Ordinace PL gynekologa
Bezručova 783, Mělník

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Mým gynekologem je již několik let a neměnila bych,to mluví za vše.Je velmi pečlivý,má milý přístup k pacientkám a také poskytne i radu v osobním problému.Je to zkušený lékař a přívětivý člověk.

J
Ověřený profil

Doporučuji - jak po odborné i lidské stránce.

M
Ověřený profil

Pana doktora musím jen chválit. Jsem s ním maximálně spokojená - vše vysvětluje, je příjemný, občas i vtipkuje, prostě o vás pečuje velmi příjemně. Je milé i oslovování křestním jménem. Zkusila jsem během těhotenství lékaže v Praze kvůli změně bydliště, ale velmi ráda jsem se vrátila zpět. Velmi si cením i toho, že je snad jediným doktorem, u kterého máte jistotu, že vás veme na čas - úžasné!! Děkuji, pane doktore :)

Velmi dobrý a pečlivý lékař s fajn přístupem.

spokojenost v každém ohledu

Vyborny lekar

Výborný gynekolog!! Michaela Hronová

Já mám s panem doktorem jen ty nejlepší zkušenosti. Je profesionál, je lidský a je důsledný. Neměnila bych! Neexistuje doktor, se kterým by někdo neměl špatnou zkušenost. Důležité ale je, aby těch nespokojených pacientů bylo méně než spokojených, a to u něj určitě je. Já jsem k němu přišla asi tři měsíce po vyšetření od jiného lékaře, protože u nás začal ordinovat, zdálo se mi lepší přejít k němu. Ještě že jsem to udělala, našel mi něco na čípku a okamžitě mě poslal na operaci. Musela jsem to mít už při předchozí prohlídce u jiného doktora, jen mi na to nepřišli.. V těhotenství se ke mně pan doktor choval taky skvěle a když jsem začala špinit, hned to řešil.

Ověřený profil

Doktor s citlivým přístupem, smyslem pro humor, odborník, vždycky jsem byla spokojená. A úžasné je, že objednává na přesně určenou hodinu, takže nečekám.

Ověřený profil

milý,vstřícný,odborník

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti