Denisova 352, Jindřichův Hradec
Stomatologická ordinace (mapa)

Pan doktor mi na vyvrtal zub, ze kterého po týdnu vypadla plomba. Léčil to tak dlouho, převrtával, reparoval až jsem o zub přišla úplně... Bohužel se to samé stalo i mému příteli. Tomu zub pro změnu úplně zčernal a musel nakonec taky ven... tak nevím no, na náhodu to nevypadá...

Mudr. Karel Med je velmi šikovný, ochotný,jsem jeho pacientkou mnoho let, jsem na 100 % spokojená. Květa Tůmová.

Pana doktora navštěvuji již několik let a nesetkal jsem se s tím, že by provedl nějaký zákrok špatně.
Všem bych doporučil.

Hodnocení je suběktivní záležitost. Pana doktora znám a jsem jeho pacientem. Je to velice kvalifikovaný odborník, kterému záleží na pacientovi. Vždycky hledá způsob, jak řešit problém. Nad svou pací přemýšlí a konzultuje ji s pacienty. Má velmi příjemné vystupování a pochopení. O mé zůby se mi stará perfektně. Je to prostě člověk na svém místě, který si na nich nehraje. Jindřich

Dobrý zubař.

Pana doktora znám od dětských let a můžu říci, že mírnějšího a empatičtějšího člověka, aby pohledal. Vím, že v některých případech může být toto i na závadu. Ale z osobního hlediska, výborný člověk. Bohužel nemohu posoudit jeho odbornou úroveň, volím jiné jeho kolegy v J. Hradci, možná i toto o něčem vypovídá.
PS: nejsem lékař, takže nehájím profesi ani kolegu.

Jak se rika, "není ten,aby se zavdecil vsem".........pan doktor se snazi,ma soucit s ostatnimi.snazi se.

Vynikající zubař. Doporučuji. Perfektní přístup k pacientům.

Tento lékař mi 5x plomboval stoličku. Dokonce při předposlední návštěvě mi zapolomboval zhánět. Poslední pl. provedl tak, že mi v ní zůstávalo jídlo. Jeho pl. vydrželi vždy 2-3 měsíce. Také mi prováděl výplň obnažených předních horních zubů u dásní(placenou), vydržela 3 měsíce. Podotýkám, že je mi 57 let a mám pouze dvě pl.. Pan doktor je sice příjený, ale jako odborník velmi špatný.

Jsem spokojen

Všem bych doporučil.

Dobrý zubař.

PS: nejsem lékař, takže nehájím profesi ani kolegu.

Vynikající zubař. Doporučuji. Perfektní přístup k pacientům.

Jsem spokojen