Denisova 352, Jindřichův Hradec
Stomatologická ordinace

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Pan doktor mi na vyvrtal zub, ze kterého po týdnu vypadla plomba. Léčil to tak dlouho, převrtával, reparoval až jsem o zub přišla úplně... Bohužel se to samé stalo i mému příteli. Tomu zub pro změnu úplně zčernal a musel nakonec taky ven... tak nevím no, na náhodu to nevypadá...

Mudr. Karel Med je velmi šikovný, ochotný,jsem jeho pacientkou mnoho let, jsem na 100 % spokojená. Květa Tůmová.

Pana doktora navštěvuji již několik let a nesetkal jsem se s tím, že by provedl nějaký zákrok špatně.
Všem bych doporučil.

Hodnocení je suběktivní záležitost. Pana doktora znám a jsem jeho pacientem. Je to velice kvalifikovaný odborník, kterému záleží na pacientovi. Vždycky hledá způsob, jak řešit problém. Nad svou pací přemýšlí a konzultuje ji s pacienty. Má velmi příjemné vystupování a pochopení. O mé zůby se mi stará perfektně. Je to prostě člověk na svém místě, který si na nich nehraje. Jindřich

Dobrý zubař.

Pana doktora znám od dětských let a můžu říci, že mírnějšího a empatičtějšího člověka, aby pohledal. Vím, že v některých případech může být toto i na závadu. Ale z osobního hlediska, výborný člověk. Bohužel nemohu posoudit jeho odbornou úroveň, volím jiné jeho kolegy v J. Hradci, možná i toto o něčem vypovídá.
PS: nejsem lékař, takže nehájím profesi ani kolegu.

Jak se rika, "není ten,aby se zavdecil vsem".........pan doktor se snazi,ma soucit s ostatnimi.snazi se.

Vynikající zubař. Doporučuji. Perfektní přístup k pacientům.

Tento lékař mi 5x plomboval stoličku. Dokonce při předposlední návštěvě mi zapolomboval zhánět. Poslední pl. provedl tak, že mi v ní zůstávalo jídlo. Jeho pl. vydrželi vždy 2-3 měsíce. Také mi prováděl výplň obnažených předních horních zubů u dásní(placenou), vydržela 3 měsíce. Podotýkám, že je mi 57 let a mám pouze dvě pl.. Pan doktor je sice příjený, ale jako odborník velmi špatný.

Jsem spokojen

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    je mi 16 let a mám malé mezery mezi předními zuby. Chtěla bych se zeptat, zdali by pomohlo nechat si udělat snímací rovnátka. Zuby mám už všechny stálé.
    Děkuji.

Slečno, je výhodné pokud jsou zuby postaveny bez mezer,snad Vám mohu doporučit nejtenčí mezizubní kartáčky,těmito se snažte po hygieně běžným kartáčkem dokončit čištění zubů.Přibližně děvčatům roste obličejový skelet/kost/do 18-20 let věku,zuby již méně,tudíž tímto vznikne příznivější stav.v postavení zubů ,tj.menší stěsnání.Pokud tomu tak nebude, vyhledejte lékaře ortodontistu před dovršením plnoletosti,poté jsou platby znatelně vyšší,mnohdy bez účasti zdrav.pojištoven.
    Nezabývám se ortodoncií,jsem prakt.zubní lékař.
    S pozdravem a přáním tíženého výsledku Karel Med

MUDr. Karel Med

• Kolik stojí zuby? Mám falešné zuby, nejsem s nimi spokojená.

Paní, zminujete se o falešných zubech,pokud jde o celkové snímatelné zubní náhrady,tyto jsou plně hrazeny Vaší zdravotní pojištovnou ovšem pokud tyto náhrady jsou vyrobené před třemi roky. Zdrav. pojištovny tyto plně hradí ošetřujícímu lékaři jednou za tři roky.
    Zminujete se,že stávající zubní náhrady Vám nevyhovují.
    Opět píši pokud jsou tyto celkové zubní náhrady ,chcete-li nové a neuběhly od jejich zhotovení zminované tři roky,platíte je v celkové výši. /5000 Kč za jednu/.

MUDr. Karel Med