Adresa

Stomatologická ordinace
Denisova 352, Jindřichův Hradec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: jiné místo Jiný

Lékař je milý, citlivý, snaživy, ale bohužel by měl jit spíše odpočívat. Několikrát ošetřeny zub me stále bolel, až se me ujmula jiná zubarka a skoncila jsem tak, ze po odkloněni plomby byl zub totálně prohnily a ihned došlo na čištění kanálků a zub byl zachráněn za pět líbit dvanáct. Dále mi našla další dva kazy.
Vím ze je zubařů málo, ale zde nevzdavejte hledání dal, tady je to velký průšvih :,-(

J
Umístění: jiné místo Jiný

Super zubař a super člověk. Ochotný, super přístup k pacientovi atd. Odborník jak se patří. Snaží se vždy zub zachránit než aby ho hned rval ven.

E
Ověřený profil

Pan doktor mi na vyvrtal zub, ze kterého po týdnu vypadla plomba. Léčil to tak dlouho, převrtával, reparoval až jsem o zub přišla úplně... Bohužel se to samé stalo i mému příteli. Tomu zub pro změnu úplně zčernal a musel nakonec taky ven... tak nevím no, na náhodu to nevypadá...


K
Ověřený profil

Mudr. Karel Med je velmi šikovný, ochotný,jsem jeho pacientkou mnoho let, jsem na 100 % spokojená. Květa Tůmová.


Pana doktora navštěvuji již několik let a nesetkal jsem se s tím, že by provedl nějaký zákrok špatně.
Všem bych doporučil.


Hodnocení je suběktivní záležitost. Pana doktora znám a jsem jeho pacientem. Je to velice kvalifikovaný odborník, kterému záleží na pacientovi. Vždycky hledá způsob, jak řešit problém. Nad svou pací přemýšlí a konzultuje ji s pacienty. Má velmi příjemné vystupování a pochopení. O mé zůby se mi stará perfektně. Je to prostě člověk na svém místě, který si na nich nehraje. Jindřich


P

Dobrý zubař.


S

Pana doktora znám od dětských let a můžu říci, že mírnějšího a empatičtějšího člověka, aby pohledal. Vím, že v některých případech může být toto i na závadu. Ale z osobního hlediska, výborný člověk. Bohužel nemohu posoudit jeho odbornou úroveň, volím jiné jeho kolegy v J. Hradci, možná i toto o něčem vypovídá.
PS: nejsem lékař, takže nehájím profesi ani kolegu.


Jak se rika, "není ten,aby se zavdecil vsem".........pan doktor se snazi,ma soucit s ostatnimi.snazi se.


T

Vynikající zubař. Doporučuji. Perfektní přístup k pacientům.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
je mi 16 let a mám malé mezery mezi předními zuby. Chtěla bych se zeptat, zdali by pomohlo nechat si udělat snímací rovnátka. Zuby mám už všechny stálé.
Děkuji.

Slečno, je výhodné pokud jsou zuby postaveny bez mezer,snad Vám mohu doporučit nejtenčí mezizubní kartáčky,těmito se snažte po hygieně běžným kartáčkem dokončit čištění zubů.Přibližně děvčatům roste obličejový skelet/kost/do 18-20 let věku,zuby již méně,tudíž tímto vznikne příznivější stav.v postavení zubů ,tj.menší stěsnání.Pokud tomu tak nebude, vyhledejte lékaře ortodontistu před dovršením plnoletosti,poté jsou platby znatelně vyšší,mnohdy bez účasti zdrav.pojištoven.
Nezabývám se ortodoncií,jsem prakt.zubní lékař.
S pozdravem a přáním tíženého výsledku Karel Med

MUDr. Karel Med

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.