MUDr. Karel Martínek

Zubař Více

Senice na Hané 1 adresa

Praktický lékař stomatolog
č.d. 26, Senice na Hané

Umístění: Praktický lékař stomatolog ošetření zubního kazu

Mockrát děkuji za ošetření syna. Po fiasku v Litovli, kdy paní doktorka řekla, že syn musí na kliniku pro nezvladatelné děti, slečna doktorka z této ordinace laskavým a bezvadným způsobem ošetřila syna (7let) tak, že sám říká, že by už jinam nikdy nechtěl. Kéž by byli všichni zubaři jako vy :)
Novotný

Doktor Martínek změnil můj názor na zubaře. Je to profík, má šikovné a přitom to je slušný člověk. Dal mi dopořádku chrup. Mimo jiné má výborné spolupracovníky. Určitě bych neměnil a doporučuji ho všem svým příbuzným a známým.
Je to prostě PAN ZUBAŘ.

Ano, pan doktor je opravdu jednička. Mým rodičům udělal krásné chrupy a já jsem s jeho péčí také spokojená. Nutno podotknout, že svůj podíl na tom má i maželka a sestřička... Bezva prostředí, už se k zubaři nebojím:)
Gabriela Homoláková

Nejlepší PAN ZUBAŘ na světě!

Od doby co jsem navštívil Martínka už nemám strach ze zubaře :)

Je prostě nej Honza Havelka

velmi dobrý zubař, jsem s ním naprosto spokojená a neměnila bych. Liský, šikovný, příjemný. Vždy je to na úrovni. A super je i p. Martínková- dentální hygnienistka taky velice příjemná, usměvavá paní.

Chodim k panu dr. odmalicka a vzdycky jsme s nim byli velmi spokojeni. Snazi se pacienta netrapit, pokud to neni nutne, vzdy se snazi vyhovet, aby mel pacient pohodli, jake potrebuje a pokud je zakrok narocnejsi, rozdeli radeji zakrok do mensich casti,aby si clovek mohl odpocinout... kdyz vidi, ze je zakrok bolestivy, hned se pta, zda-li ma pokracovat nebo nechce-li pacient anestezii. Az na jednu vyjimku, kdy jsem prisla pozde, me od nej zakrok nikdy nebolel. Take je to lekar ktery uprednostnuje prevenci, coz velmi schvaluji. Muj manzel se dokonce chce k panu doktorovi prehlasit(po akutnim zakroku od nej odchazel se slovy ze je to lekar ktery rozumi remeslu). A on vi o cem mluvi! :-) Takze hodne pacientu a pokud mozno co nejmene slozitych pripadu preji panu dr. Martinkovi Vsetickovi

Pana doktora Martínka vřele doporučuji, je velmi precizní, šikovný a lidský. Chodíme k němu celá rodina. Neměnila bych.

Super, akorát se dlouho čeká:-(