MUDr. Karel Kühnel

Zubař Více

Hluboká nad Vltavou 1 adresa

Stomatologická ordinace
Masarykova 1, Hluboká nad Vltavou

Naprosto nejlepší pan zubař jakého jsem poznal. Velmi ohleduplný a precizní. Mohu jen doporučit!

Zkušený lékař, vždy velice lidský přístup k pacientům, což se o mnoha jiných lékařích bohužel říci nedá. Vždy ochotný a udělačný. Takto bych si představoval nejen stomatolga ale i jiné lékaře v jiných oborech.

S panem doktorem Kühnelem i se sestrou paní Piklovou jsem velice spokojená. V ordinaci je příjemná a uklidňující atmosféra, pan doktor má vždy velmi citlivý a lidský přístup.Jsem vděčná za to, že mohu chodit právě do této ordinace.
Hana Šímová

..právě přemýšlím,jak to udělat,abych si mohl nechat provést extrakci tímto stomatologem.
Přestěhoval jsem se na sever Čech a důvěru k němu mám opravdu velkou.O to víc,že jsem v minulosti zažil několik "zákroků" u jiných zubařů a mohu porovnat... pan Kuhnel je prostě machr.

K panu doktorovi chodí celá naše rodina a jsme s ním velice, velice spokojeni. Dokonce i má 4-letá dcera ho ohodnotila jako skvělého a hodného strejdu, kterého se nebojí a to myslím hovoří za vše.Skvělý lidský přístup, ochota, prostě profesionál na svém místě. Jsme rádi, že máme takového skvělého stomatologa, určitě můžu jen doporučit!

¨

vždycky mi to zpravil a vzal mě před hromadou babiček..

Souhlasím s předešlým hodnocením. Opravdu velmi hodný, klidný, ochotný, profesionální stomatolog.Jsem ráda, že ho mohu navštěvovat, jen doporučuji.

Jsem z Českých Budějovic,za panem doktorem dojíždím na Hlubokou.Lidský přístup, odbornost,pochopení, ochota.Dřívější panická hrůza ze zubaře mně díky jemu opustila.
Děkuji a doporučuji.

Nejlepší zubař kterého znám, jinam bych nešla, je šetrný, má úžasný přístup a nikdy jsem neměla problém s ošetřením, když jsem nebyla objednaná. Opravdu doporučuji.