Karel Kühnel, zubař Hluboká nad Vltavou

MUDr. Karel Kühnel

Uložit

Zubař Více

9 názorů

Uložit


Adresa

Masarykova 1, Hluboká nad Vltavou
Stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Naprosto nejlepší pan zubař jakého jsem poznal. Velmi ohleduplný a precizní. Mohu jen doporučit!

Ověřený profil

Zkušený lékař, vždy velice lidský přístup k pacientům, což se o mnoha jiných lékařích bohužel říci nedá. Vždy ochotný a udělačný. Takto bych si představoval nejen stomatolga ale i jiné lékaře v jiných oborech.

Ověřený profil

S panem doktorem Kühnelem i se sestrou paní Piklovou jsem velice spokojená. V ordinaci je příjemná a uklidňující atmosféra, pan doktor má vždy velmi citlivý a lidský přístup.Jsem vděčná za to, že mohu chodit právě do této ordinace.
Hana Šímová

V

..právě přemýšlím,jak to udělat,abych si mohl nechat provést extrakci tímto stomatologem.
Přestěhoval jsem se na sever Čech a důvěru k němu mám opravdu velkou.O to víc,že jsem v minulosti zažil několik "zákroků" u jiných zubařů a mohu porovnat... pan Kuhnel je prostě machr.

K panu doktorovi chodí celá naše rodina a jsme s ním velice, velice spokojeni. Dokonce i má 4-letá dcera ho ohodnotila jako skvělého a hodného strejdu, kterého se nebojí a to myslím hovoří za vše.Skvělý lidský přístup, ochota, prostě profesionál na svém místě. Jsme rádi, že máme takového skvělého stomatologa, určitě můžu jen doporučit!

¨

vždycky mi to zpravil a vzal mě před hromadou babiček..

M

Souhlasím s předešlým hodnocením. Opravdu velmi hodný, klidný, ochotný, profesionální stomatolog.Jsem ráda, že ho mohu navštěvovat, jen doporučuji.

D

Jsem z Českých Budějovic,za panem doktorem dojíždím na Hlubokou.Lidský přístup, odbornost,pochopení, ochota.Dřívější panická hrůza ze zubaře mně díky jemu opustila.
Děkuji a doporučuji.

A

Nejlepší zubař kterého znám, jinam bych nešla, je šetrný, má úžasný přístup a nikdy jsem neměla problém s ošetřením, když jsem nebyla objednaná. Opravdu doporučuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti