Adresa

Masarykova 1, Hluboká nad Vltavou
Stomatologická ordinace

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
9 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení

Naprosto nejlepší pan zubař jakého jsem poznal. Velmi ohleduplný a precizní. Mohu jen doporučit!


Ověřeny pacient

Zkušený lékař, vždy velice lidský přístup k pacientům, což se o mnoha jiných lékařích bohužel říci nedá. Vždy ochotný a udělačný. Takto bych si představoval nejen stomatolga ale i jiné lékaře v jiných oborech.


Ověřeny pacient

S panem doktorem Kühnelem i se sestrou paní Piklovou jsem velice spokojená. V ordinaci je příjemná a uklidňující atmosféra, pan doktor má vždy velmi citlivý a lidský přístup.Jsem vděčná za to, že mohu chodit právě do této ordinace.
Hana Šímová


V

..právě přemýšlím,jak to udělat,abych si mohl nechat provést extrakci tímto stomatologem.
Přestěhoval jsem se na sever Čech a důvěru k němu mám opravdu velkou.O to víc,že jsem v minulosti zažil několik "zákroků" u jiných zubařů a mohu porovnat... pan Kuhnel je prostě machr.


K panu doktorovi chodí celá naše rodina a jsme s ním velice, velice spokojeni. Dokonce i má 4-letá dcera ho ohodnotila jako skvělého a hodného strejdu, kterého se nebojí a to myslím hovoří za vše.Skvělý lidský přístup, ochota, prostě profesionál na svém místě. Jsme rádi, že máme takového skvělého stomatologa, určitě můžu jen doporučit!


¨

vždycky mi to zpravil a vzal mě před hromadou babiček..


M

Souhlasím s předešlým hodnocením. Opravdu velmi hodný, klidný, ochotný, profesionální stomatolog.Jsem ráda, že ho mohu navštěvovat, jen doporučuji.


D

Jsem z Českých Budějovic,za panem doktorem dojíždím na Hlubokou.Lidský přístup, odbornost,pochopení, ochota.Dřívější panická hrůza ze zubaře mně díky jemu opustila.
Děkuji a doporučuji.


A

Nejlepší zubař kterého znám, jinam bych nešla, je šetrný, má úžasný přístup a nikdy jsem neměla problém s ošetřením, když jsem nebyla objednaná. Opravdu doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti