Praktický lékař pro dospělé
Lidická 169, Strakonice

Nejsem u pani dokrotky kdo ví jak dlouho, ale neměla jsem problém ani s ní, ani se setřičkou, obě dámy jsou příjemné a nebyl problém se na čemkoli domluvit... asi záleží s jakým přístupem tam člověk jde, buďmě upřímní... Kdo je zvědavý na nabručenou ženskou, která ví co jí je a na názoru lékaře jí nezáleží?

Jsem u pani doktorky od doby co převzala ordinaci od mudr.Nikodema.
A nemám jediný důvod si na pani doktorku stěžovat pokaždé když měla jenom
náznak podezření šel jsem hned ke specialistovy.
Závrem myslím,že p.Straková je opravdový profesionál.

Paní doktorka, když má léčit více problémů u jednoho člověka, tak se zaměří na ten první, který najde a ostatní jí nezajímají. Jak již někdo zmínil, pokud stále trváte na tom, že vám něco je, ona je schopná vás opravdu poslat na psychiatrii s tím, že si nemoc vsugerováváte a že jste jen simulant(ka). Brala mi krev, testy vyšly opravdu špatný. Během 14 dnů mi brali krev jinde a výsledky byly úplně jiné, ne tak špatné jak u ní. Nedokázala mi říct, proč tomu tak je. Jen povídala - no, jsou jiný, no..... nic víc. Dává léky, které vám ještě víc zhoršujou zdravotní stav a jí to prostě nezajímá......

Musím konstatovat, že s MUDr. Strakovou nemoci typu angína vyřešíte. Pokud se jedná o závažnější problém a s ním potažmo i spojené vyšší náklady, setkáváte s velkou arogancí paní doktorky ke svým pacientům. Svým chováním a jednáním, ačkoli milým, vám dá najevo, kdo je pánem dané situace. Čímž není myšleno způsobilost k hodnocení nemoci. Nedbá doporučení odborných lékařů, nebojím se řící skutečných specialistů. Tímto se připojuji k negativnímu hodnocení MUDr. Strakové a nedoporučuji ji. Vyjadřuji zde, svůj názor a zkušenosti s touto osobou proto, že vím o dalších lidech, kteří svůj negativní názor z jakýchkoli důvodů nesdělí. Všem přeji příjemný den.

Paní doktorka je opravdu velmi arogantní a nepříjemná. Pokud se jedná o lehký problém tak je dokonce i milá. Jinak hrůza.

Pokud máte malé problémy jako nachlazení, chřipka a podobné asi není problém. Pokud se jedná o závažnější problémy, raději doporučuji jiného lékaře. Na vyšetření jako RTG a podobná Vás paní doktorka nepošle, přijde mi jako kdyby za to měla bonusy. Co se týče sestřičky - no comment. Arogantnější a nepříjemnější sestru jinde neuvidíte. Ona to ani není sestra. Jedinou prací je, vybrat vždy a za všech okolností 30 kč.

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NE DOPORUČUJI

Pani vadlejchová to co píšete o paní doktorce je sprostá pomluva asi jste chtěla protekci a nebilo vám vyhověno a tak si vylejváte vstek. můžete chodit jinam a moc bych chtěl vědět jak budou svámi spokojený jinde. asi vás maji všude dost.

PANI DOKTORKA JE VELKÁ ODBORNICE.

Velmi milý přístup. Díky