J. Vrby 519, Kladno
Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Umístění: Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost

K paní doktorce chodím s oběma holkami už 8 let a jsme spokojení. Pečlivá, milá, přístupná diskuzi. Jsme za ni moc rádi.

úžasná pediatrička chodila jsme k ní s oběma kluky a můžu doporučit všemi 10 :-) po odstěhování jsme jí potřebovali i jako endokrinoložku ...prostě paní DR Kamila Dimová úžasná doktorka

naprostá spokojenost,chodím k ní s dcerkou a vše je na nejlepší úrovni! Poradí a pomůže i mimo ordinační dobu,vše si pamatuje,je otevřená k názorům a debatám! Jen samé dobré! Doufám že i druhým prckem budeme chodit k paní doktorce!

Uzasna pani doktorka, mila k rodicum i k detem, chodime tam od narozeni s nasi holcickou a nemohu rict jedine krive slovo.... Nikdy v cekarne necekame dele nez par minut, cekarna je krasne vybavena prebalovacim pultem, hrackama... Pani doktorka nenechává nic náhode, se vsim se nam snazi pomoc nebo poradit... Doporucuji vsem nastavajicim rodicum, s touto pani doktorkou je vse snazsi, nemusite si nic hlidat, kompletne se postaraji o vse co miminko potrebuje z pohledu ockovani a konrol....

C

Jsem s ní velice spokojena, se setřičkou také. Výborně zorganizované ordinační hodiny, možnost objednání, mailové upozornění na dovolenou a záskoky. Neměnila bych.

S paní doktorkou Dimovou jsme naprosto spokojeni. Chodíme k ní již s druhým děťátkem a nikdy jsme se v její ordinaci nesetkali s neochotou nebo neodborností. Je příjemná, vždy dobře poradí. Velice kladně hodnotíme i možnost zatelefonovat nebo komunikaci prostřednictvím e-mailu. Je to moderní doktorka, kterou by si každý mohl jen přát. Se sestřičkou jsme taky spokojeni.
Mají rozdělený čas pro nemocné a objednané, takže miminka a zdravé děti nechodí do čekárny ve stejný čas. Časy objednání na kontrolu či poradnu většinou souhlasí. Všem vřele doporučuji.
Renata L.

Nejlepší dětská lékařka co znám. Skoro 24h. na telefonu, jezdí za nemocnými dětmi domů. Má úžasný přístup k dětem a názory na léčbu se, kterými se shoduji.Řeší jakékoli problémy, nenechá nic náhodě. Mohu jen a jen doporučit!!!

Pani doktorka je skutecne vyborna. Jsme s ni velmi spokojeni. Je pecliva, pozorna, s miminky to umi, poradi a vysvetli vse srozumitelne, trpelive odpovi na veskere dotazy. Navsteva netrva zbytecne dlouho, zhruba 15 minut.
Ma to dobre zorganizovane, v ordinaci jsme zatim nikdy necekali dele nez 10 minut.
Funguje i po mailu a telefonu.
Jen sestricka mi k ni nejak nesedi... Vetsinou nemluvi, neusmeje se, pusobi ponekud otravene. Skoda..
I presto bych vsak tuto ordinaci nemenila!

doporučuji

Vynikající paní doktorka! Je velice pečlivá, někdy bych řekla až moc, ale z druhé strany je lepší vše prověřit, než udělat ukvapené závěry, obzvláště u dědí. Reaguje nevídaně na maily, jsem z ní úplně unešená! Nevím snad o žádném lékaři, který by byl tak ochotně k dispozici i mimo ordinační hodiny. Pořád nové pacienty přijímá.