Adresa

Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost
J. Vrby 519, Kladno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

29 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

Velice pečlivá a laskavá doktorka. Máme opravdu štěstí, že můžeme docházet právě k ní. Vždy vše ochotně a empaticky vysvětlí. Je k dětem velice milá, pokaždé se naším problémem pečlivě zabývá, poradí i po telefonu, e-mailu. Báječná komunikace. Čekárna je přívětivě zařízená, s knížkami i hračkami.

J
Umístění: Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka, i sestřička jsou lidé na svém místě! Obě milé, pečlivé, empatické, pro své pacienty by se rozthaly!
Mám u paní doktorky obě své dcery a lepší lékařku si nemůžu přát. Paní doktorka vše lidsky vysvětlí, poradí, k dětem je velmi milá a citlivá, nikdy problém nezlehčuje, nemá problém vyjít vstříc a domluvit se. Dokonce reaguje na maily i mimo pracovní dobu, což je velký luxus, kterého si také nesmírně vážím!
Když jsme jeli s druhou dcerou z porodnice, volala jsem paní doktorce, že jsme propuštěné a paní doktorka nás vzala hned ten den… Později mi půjčovala domů i váhu, když dcera nepřibírala, ale neměla sebemenší problém, když jsem při první nabídce váhu odmítla, z důvodu, že bych se tím stresovala.
Za mě skvělá lékařka i člověk! To platí i pro sestřičku :).

D
Umístění: Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

Pani doktorka je úžasný člověk a skvělá pediatrička. Jsem velmi vděčná, že k ní můžeme docházet. Se vším nám poradí, pomůže. Ordinace krásná, příjemné prostředí.
Velké díky!


K
Ověřený profil
Umístění: Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost

K paní doktorce chodím s oběma holkami už 8 let a jsme spokojení. Pečlivá, milá, přístupná diskuzi. Jsme za ni moc rádi.


L
Ověřený profil

úžasná pediatrička chodila jsme k ní s oběma kluky a můžu doporučit všemi 10 :-) po odstěhování jsme jí potřebovali i jako endokrinoložku ...prostě paní DR Kamila Dimová úžasná doktorka


V
Ověřený profil

naprostá spokojenost,chodím k ní s dcerkou a vše je na nejlepší úrovni! Poradí a pomůže i mimo ordinační dobu,vše si pamatuje,je otevřená k názorům a debatám! Jen samé dobré! Doufám že i druhým prckem budeme chodit k paní doktorce!


K
Ověřený profil

Uzasna pani doktorka, mila k rodicum i k detem, chodime tam od narozeni s nasi holcickou a nemohu rict jedine krive slovo.... Nikdy v cekarne necekame dele nez par minut, cekarna je krasne vybavena prebalovacim pultem, hrackama... Pani doktorka nenechává nic náhode, se vsim se nam snazi pomoc nebo poradit... Doporucuji vsem nastavajicim rodicum, s touto pani doktorkou je vse snazsi, nemusite si nic hlidat, kompletne se postaraji o vse co miminko potrebuje z pohledu ockovani a konrol....


C
Ověřený profil

Jsem s ní velice spokojena, se setřičkou také. Výborně zorganizované ordinační hodiny, možnost objednání, mailové upozornění na dovolenou a záskoky. Neměnila bych.


S paní doktorkou Dimovou jsme naprosto spokojeni. Chodíme k ní již s druhým děťátkem a nikdy jsme se v její ordinaci nesetkali s neochotou nebo neodborností. Je příjemná, vždy dobře poradí. Velice kladně hodnotíme i možnost zatelefonovat nebo komunikaci prostřednictvím e-mailu. Je to moderní doktorka, kterou by si každý mohl jen přát. Se sestřičkou jsme taky spokojeni.
Mají rozdělený čas pro nemocné a objednané, takže miminka a zdravé děti nechodí do čekárny ve stejný čas. Časy objednání na kontrolu či poradnu většinou souhlasí. Všem vřele doporučuji.
Renata L.


Nejlepší dětská lékařka co znám. Skoro 24h. na telefonu, jezdí za nemocnými dětmi domů. Má úžasný přístup k dětem a názory na léčbu se, kterými se shoduji.Řeší jakékoli problémy, nenechá nic náhodě. Mohu jen a jen doporučit!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu