AVICA - diagnostické a léčebné zařízení
Bozděchova 8, Ostrava

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Pan doktor umí potěšit za každé situace, je moc hodný a ochotný.
Takových lékařů je velmi málo.

Pan doktor je nejlepší..umí vyléčit na těle i na duši..Všem vřele doporučuji.Velmi kvalitní pan doktor a skvělá a lidská sestřička..Jen více takových!Slavíková Š.

Je nejlepší,díky za takového lékaře.

Nejlepší rehabilitační lékař .

Pan doktor je zlatíčko. Důkladně mě vždy vyšetřil a pohovořil se mnou o problému.
Rozvážný a přemýšlivý, ten svůj klid dokáže přenést i na pacienta. Ale hlavně je strašně fajn, na návštěvy k němu jsem se vždycky těšila.

Na svoje mládí má perfektní znalosti a přístup k pacientům. Léčil mne úspěšně před několika lety a neváhal bych, v případě další potřeby, se na něho opět obrátit. Vřele ho i jeho kolektiv doporučuji!
Ing. Pavel Křemenský, Ostrava.

Pan doktor je kvalitní výborný lékař.Chodila jsem k němu na odvykací kůru kvůli kouření.Je velice milý,vstřícný,umí psychicky podpořit.udělá si na každého pacienta čas.zaslouží si velké ocenění.Pro mně je pan doktor s velkým Pé.Druzí lékaři,by si měly vzít z něho příklad.

U pana doktora se léčím pravidelně se svými chronickými bolestmi. Je vždy velice pozitivně naladěn.Jeho odbornost a profesionální přístup je vždy na jedničku.Moc mi pomohl od velkých bolestí. Děkuji. Spolu se sestřičkou,která má vždy velké pochopení pro pacienty jejich ambulance,tvoří opravdu odborný tým.To vše je umocněno příjemným prostředím.Oběma ještě jednou děkuji za poskytovanou péči.Pacientka Lenka

Výborný lékař,fundovaný odborník,důvěryhodný,přátelský,velmi lidský a profesionální.Sestra veselá a vstřícná,trpělivá a ochotná,tvoří spolu dynamický tým.Pěkné prostředí,ukázka moderního pojetí zdravotnictví.Jen kdyby takových bylo více.

Velmi příjemný a vstřícný lékař, na pacienta má vždy čas, na rozdíl od jiných rehabilitačních lékářů mě důkladně vyšetřil.Díky jeho pečlivosti jsem nemusela absolvovat operaci, přestože ostatní lékaři tvrdili, že mi rehabilitace nepomůže. Pana doktora doporučuji všem, nebo aspoň jeho knihu. "Jak si pomoci od bolesti."
Sestra od pana doktora je příjemná, veselá a má pochopení pro lidské bolístky.