Otázky a odpovědi

Adresy

• Sam. ord. lékaře spec. - rehabilitace

Preslova 449
    54401 Dvůr Králové nad Labem, královéhradecký

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Hodnocení pacientů:

• Odborník na rehabilitaci. Moje bolest zad vždy po jeho zásahu výrazně ustoupila. Pokaždé mně pomohl co by praktický lékař i při jiných zdravotních problémech. Jsem jednoznačně velmi spokojen. Moji objektivitu ale možná trochu oslabuje skutečnost, že jsem velmi spokojen s českým zdravotnictvím celkově.

• Vynikající,optimistický,vždy výborný přístup,bezvadný diagnostik,vřele děkuji za léčení,dík i jeho paní.

• Neznám lepšího lékaře,vždy milý usměvavý a v dobré náladě.Tvrdím,že navštívíte-li ho,odcházíte z ordinace napůl uzdravený.Možná bych měla říci,že nakažený jeho nezdolným optimismem,který vám daruje a krásným přístupem k pacientům.Po odborné stránce musím pana doktora pochválit také,pokud může,léčí a neposílá pacienty jen k dalším lékařům.Pane doktore,děkuji,že smím být Vaším pacientem.

• Pan doktor je zlato, pomohl mi a netahal mě po zbytečných vyšetřeních. Jestli mi někdy něco bude, ráda k němu opět půjdu.

• Mohu jen doporučit. Pan doktor je velmi zkušený, má vstřícné a milé jednání. Takže odborník na svém místě.

• Bolesti zad odstraněny po první rehabilitaci. Výborný doktor.

• Zatim nejlepsi co jsem kdy poznal.V okoli bezkonkurencne nejlepsi.

• Je srdečný, laskavý, chápající.

• Při jakém koliv zablokování páteře mi pomohl.Je opravdu skvělý lékař.

• Odborníkem ve své profesi. Obětavý ve své práci, stále se zdokonalující ve své profesi. Doporučuji neboť má "zlaté ruce". Pacient nemusí čekat dlouho v jeho čekárně, protože si drží objednacíˇčas. Ve své pracovní době nepřijímá dealeři, věnuje se stoprocentě svým pacientům.