Juraj Császár, praktický lékař Zákupy

Praktický lékař

Mimoňská 224, Zákupy
Praktický lékař pro dospělé

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Pooperační stav

Jsem velice spokojen s panem doktorem, je profesionální a má ukázkový přístup. Je velice důkladný a stará se o zdraví pacientů.

Velké díky a P,D L - ve slovech Pan Doktor /Lékař/....Děkuji za tohoto člověka, kterého jsem se kdysi nejdřív trochu bála. Usmívat se na mne nemusí ( a ani nemůže, když přemýšlí a soustředí se na vaše problémy!), i tak ho mám ráda a moc si ho vážím, protože je důkladný, pečlivý, profesionální, objektivní, věcně a na rovinu vám sdělí co je potřeba...Proto radši už roky dojíždím, než abych měnila doktora! Nepotřebujete přece falešný nacvičený úsměv, ale opravdovou lékařskou pomoc!!! -teda pokud vám opravdu něco je.... jinak fakt radši běžte k někomu jinému, kdo se na vás za svoje-vaše body bude usmívat a povídat si o blbostech.

Nejen, že je lékař nepříjemný a i na zdravém člověku stále hledá, co by mohl léčit, ale ze všeho nejvíce mi vadí, když mi něco diskrétního sděluje a v sesterně sedí minimálně další dva pacienti, kteří přes dveře slyší naprosto každé slovo.

jsem spokojen

Jak tak čtu hodnocení kritiků,tak by se mohli i představit,pokud je v nich trochu slušnosti.Nikdo není dokonalý (100%),ale po zkušenostech si nemohu stěžovat.Emil Vlček

pečlivý doktor, někteří říkají že má moc pečlivý vstupní prohlídky,mne pečlivostí přišel na trombózu.Já jsem spokojen.Emil Vlček

užasný lékař

Plně souhlasím s hodnocením Jany K. a oceňuji jeho věcný a stručný přístup.

Je to nejlepší lékař, jakého jsem dosud potkala. jeho preventivní prohlídka se nedá srovnat ani se závodní lékařskou prohlídkou.
Lékař, který vám zavolá, pokud nejsou výsledky testů v pořádku, který se zajímá o anamnézu rodičů, příp. sourozenců aby znal případná rizika. Při léčení se nejdříve zabývá tou nejzávažnější diagnozou a po jejím vyloučení pokračuje k té méně závažné. Zdá se vám to jako strašení? Mě naopak a velice si pana doktora za takový přístup vážím!

Při své lékařské práci je velice pečlivý a důsledný!!! Nestalo,že by o nemoci rozhodl bez jakéhokoli potřebného vyšetření.Jsme pacienti jako každý jiný a práci s lidmi dokáže pochopit pouze ten kdo s němi pracuje - ostatní pouze kritizují.
Pacientská rodina z Bohatic