Mimoňská 224, Zákupy
Praktický lékař pro dospělé

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Moje maminka je seniorka v domě s pečovatelskou službou. Dr. doslova vyhodil mámu z ordinace, protože chtěla napsat sanitku. Při ukončení pobytu nepřijal podávanou ruku. O špatných diagnozach ani nemluvím, se zlomenými obratly nechal mámu doma týden a při vyšetření jí bušil do zad, že křičela bolesti. Do nemocnice jsem ji vzala já. On řekl, že to je naražené. Odmítl dát sanitku k očnímu lékaři a léčil sám špatně. Jsme velmi velmi rádi, že už k němu maminka nemusí. Je to arogantní stařec, se starými lidmi by pracovat neměl. Nedokážou se bránit. Jiného lékaře zvolit nemohou, tak se neodváží stěžovat.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Poděkování lékaři, který jako jeden z mála opravdu čte lékařské zprávy, zajímá se o stav pacienta nad rámec své pracovní doby, snaží se pomoci i když to vždy není s pacientem jednoduché. Pan doktor je zkušený, pečlivý a svědomitý lékař. Děkujeme za Vaši práci.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Pooperační stav

Jsem velice spokojen s panem doktorem, je profesionální a má ukázkový přístup. Je velice důkladný a stará se o zdraví pacientů.

Velké díky a P,D L - ve slovech Pan Doktor /Lékař/....Děkuji za tohoto člověka, kterého jsem se kdysi nejdřív trochu bála. Usmívat se na mne nemusí ( a ani nemůže, když přemýšlí a soustředí se na vaše problémy!), i tak ho mám ráda a moc si ho vážím, protože je důkladný, pečlivý, profesionální, objektivní, věcně a na rovinu vám sdělí co je potřeba...Proto radši už roky dojíždím, než abych měnila doktora! Nepotřebujete přece falešný nacvičený úsměv, ale opravdovou lékařskou pomoc!!! -teda pokud vám opravdu něco je.... jinak fakt radši běžte k někomu jinému, kdo se na vás za svoje-vaše body bude usmívat a povídat si o blbostech.

Nejen, že je lékař nepříjemný a i na zdravém člověku stále hledá, co by mohl léčit, ale ze všeho nejvíce mi vadí, když mi něco diskrétního sděluje a v sesterně sedí minimálně další dva pacienti, kteří přes dveře slyší naprosto každé slovo.

jsem spokojen

Jak tak čtu hodnocení kritiků,tak by se mohli i představit,pokud je v nich trochu slušnosti.Nikdo není dokonalý (100%),ale po zkušenostech si nemohu stěžovat.Emil Vlček

pečlivý doktor, někteří říkají že má moc pečlivý vstupní prohlídky,mne pečlivostí přišel na trombózu.Já jsem spokojen.Emil Vlček

užasný lékař

Plně souhlasím s hodnocením Jany K. a oceňuji jeho věcný a stručný přístup.