Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Mimoňská 224, Zákupy
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Moje maminka je seniorka v domě s pečovatelskou službou. Dr. doslova vyhodil mámu z ordinace, protože chtěla napsat sanitku. Při ukončení pobytu nepřijal podávanou ruku. O špatných diagnozach ani nemluvím, se zlomenými obratly nechal mámu doma týden a při vyšetření jí bušil do zad, že křičela bolesti. Do nemocnice jsem ji vzala já. On řekl, že to je naražené. Odmítl dát sanitku k očnímu lékaři a léčil sám špatně. Jsme velmi velmi rádi, že už k němu maminka nemusí. Je to arogantní stařec, se starými lidmi by pracovat neměl. Nedokážou se bránit. Jiného lékaře zvolit nemohou, tak se neodváží stěžovat.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Poděkování lékaři, který jako jeden z mála opravdu čte lékařské zprávy, zajímá se o stav pacienta nad rámec své pracovní doby, snaží se pomoci i když to vždy není s pacientem jednoduché. Pan doktor je zkušený, pečlivý a svědomitý lékař. Děkujeme za Vaši práci.

Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Pooperační stav

Jsem velice spokojen s panem doktorem, je profesionální a má ukázkový přístup. Je velice důkladný a stará se o zdraví pacientů.

Ověřeny pacient

Velké díky a P,D L - ve slovech Pan Doktor /Lékař/....Děkuji za tohoto člověka, kterého jsem se kdysi nejdřív trochu bála. Usmívat se na mne nemusí ( a ani nemůže, když přemýšlí a soustředí se na vaše problémy!), i tak ho mám ráda a moc si ho vážím, protože je důkladný, pečlivý, profesionální, objektivní, věcně a na rovinu vám sdělí co je potřeba...Proto radši už roky dojíždím, než abych měnila doktora! Nepotřebujete přece falešný nacvičený úsměv, ale opravdovou lékařskou pomoc!!! -teda pokud vám opravdu něco je.... jinak fakt radši běžte k někomu jinému, kdo se na vás za svoje-vaše body bude usmívat a povídat si o blbostech.

B
Ověřeny pacient

Nejen, že je lékař nepříjemný a i na zdravém člověku stále hledá, co by mohl léčit, ale ze všeho nejvíce mi vadí, když mi něco diskrétního sděluje a v sesterně sedí minimálně další dva pacienti, kteří přes dveře slyší naprosto každé slovo.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřeny pacient

jsem spokojen

Jak tak čtu hodnocení kritiků,tak by se mohli i představit,pokud je v nich trochu slušnosti.Nikdo není dokonalý (100%),ale po zkušenostech si nemohu stěžovat.Emil Vlček

pečlivý doktor, někteří říkají že má moc pečlivý vstupní prohlídky,mne pečlivostí přišel na trombózu.Já jsem spokojen.Emil Vlček

užasný lékař

Plně souhlasím s hodnocením Jany K. a oceňuji jeho věcný a stručný přístup.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti