MUDr. Julie Laštovičková

Zubař Více

Havlíčkův Brod 1 adresa

9 názor

Adresa

Zubní ordinace
Kalinovo nábřeží 605, Havlíčkův Brod

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil

Je to opravdu kapacita pokud mohu říct jezdím za ní z Prahy protože je to opravdu specialista sama nabídne anastesiii, poradí jak preventivně postupovat, a navíc kdykoliv mam problem nemusím se objednavat a vezme.Klobouk dolů kež by byl takový každý lekař.A nesmím ztapomenou na sestřičku vždy se snaží pomoci.Děkuji

A
Ověřený profil

K paní doktorce chodím už neuvěřitelných 20 let a za tu dobu jsem nezažila nic, co by mohlo vyrhnout stín na její pečlivou a zodpovědnou práci. Velice oceňuji pravidelné kontrolní RTG a podrobné vysvětlování správné péče o zuby - tudíž skutečnou prevenci. Rovněž se mi nikdy nestalo, že by nějaká její plomba byla nekvalitní či vypadla atp. Paní doktorce vděčím za své, myslím, že celkem pěkné, zuby.

Z
Ověřený profil

S prací paní doktorky jsem velmi spokojená. S pacienty jedná jako s lidskými bytostmi. Nemám vůbec strach za ní chodit. Je velice příjemná, vše v klidu vysvětlí. Mohu jen doporučit.


Z

Velice dobrá doktorka. K pacientům přistupuje jako k lidským bytostem. Vše vysvětlí, je velmi příjemná, má profesionální přístup. Chodit k zubaři pro mě není stresující. S paní doktorkou jsem nadmíru spokojená. Moc děkuji.


Dobrý den,
necelých deset let jsem, z důvodu strachu, nevyhledával stomatologické ošetření. Ale jak to bývá...jednou už bolesti nešlo přejít a nezbývalo než se ukázat v ordinaci. Přijetí nebylo nejpříjemnější, po právu, ale když se z vln staly vlnky a z vlnek klidná hladina, poznal jsem, že nebylo se čeho obávat. Samozřejmě za výrazného přispění paní doktorky, která, na požádání, každý zákrok předem vysvětlí...komunikuje s pacientem (což je důležité), věnuje vám maximální péči a je příjemná. Resumé: Doporučuji!


Paní doktorka věnuje každému pacientovi maximální péči, je velmi pečlivá a laskavá. Poradí i jak správně pečovat o zuby. K takovému zubaři se člověk vůbec nebojí chodit! Každý zákrok vysvětlí a uklidní. I sestra je velmi ochotná. Kdyby takovýhle přístup měl každý lékař k pacientům, bylo by na světě lépe...


J

Paní doktorka je velmi pečlivá. Nemám strach chodit k zubaři. Ještě nikdy jsem neměla jedinou výtku k její práci, ani ke vztahu k pacientům. Děkuji


J

Můžeme paní doktorku všem doporučit,velice pečlivá,vše vysvětlý a dovede uklidnit.Chodíme tam celá rodina!sestřička je také přijemná a milá.Doporučuji všem!!!Takový přístup jsem ještě nikde u jiného stomatologa nezažila a její práce je velice pečlivá!


Velmi dobrá lékařka. Doporučuji.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti