Ordborný lékař chirurg
Purkyňova 1849, Česká Lípa

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordborný lékař chirurg Jiný

Dobrý den. Za sebe musím říct, že pan doktor Zajíc má velice profesionální přístup a mé zdravotní problémy opravdu léčí. Docházím k němu do ordinace již několik let a jsem velmi spokojen s jeho přístupem.

Umístění: Ordborný lékař chirurg Jiný

Neprofesionální,arogantní a nešikovný doktor.Zákrok byl velice nepovedený, čas který jsem ztratil v čekárně za to opravdu nestál.Nikdy více.

Umístění: Ordborný lékař chirurg Jiný

Za mě i mojí rodinu dělá pan doktor pro své pacienty maximum.je to pracovitý a profesionální odborník jedná adekvátně vřele ho doporučuji

Neznamená, že když je pan doktor kapacita, že bude urážet lidi a bude k nim arogantní. Pokud pracuji s lidma,tak se k nim i chovám uctivě. Jsem hodně naštvaná za tento přístup. Nikdy nikomu nedoporučuji.

Umístění: Ordborný lékař chirurg Ambulantní zákrok

Jsem velmi spokojena s přístupem pana doktora. Pan Zajíc je neuvěřitelně pracovitý, zvládá od brzkých ranních do pozdních odpoledních hodin i 110 pacientů denně, často pracuje i v sobotu a nával v čekárně vypovídá o výborné kvalitě jeho práce. Klobouk dolů. Kdo nechce dlouho čekat ať si přivstane (pracuje již od 5 hod. ráno!, neuvěřitelné). Doporučuji ho jako výborného odborníka na svém místě. Nečekejte kouzelnou pilulku, ale praktické rady které když budete dodržovat, skutečně zlepší vaše zdraví.

S naprostou přesností mužů říci že se jedná o špičkového doktora který strčil 17 doktorů do své kapsy, neboť jsem trpěl 8let erektilni disfunkci a můžu říci že nebýt internetových stránkách tak bych asi už se z toho nedostal a hrozila by mi ischemie, je pravdou že u doktora se čeká hrozně dlouho, tak nebudete líný a privstante si. Za to čekání mě to rozhodně stálo. Chtěl bych se vrátit z5 k těm doktorům co mi nedokázali pomoci, hrozná čekací lhůta a pak zjistíte že jste čekali dlouhou než jste se dostali do ordinace s tím že vám opět nedokázali pomoci!!!!!! Pan doktor je příjemný a dokáže opravdu vyléčit a hlavně netahá z lidí peníze jak je v současné době!!!!!! Doporučuji!!!!!!

Dnes jsem navštívil pana doktora s obavami po přečtení recenzí,pan doktor se mi věnoval,byl příjemný a stanovil mi léčbu,v čekárně se pacienti zapisují do pořadníku a podle něj jsou voláni do ordinace,jsem na výsost spokojen.

Po přečtení recenzí na pana doktora,jsem šla k němu s velkými obavami.Mile mě ale překvapil,jeho jednání bylo vstřícné a vše mi vysvětlil.Jednalo se o operaci křečových žil na levé noze.Neměla jsem tudíž žádné obavy a když mi ještě sestřička v jeho ordinaci řekla,že je to záležitost 3 dnů,neboť první den nastoupím,druhý den budu operována v narkóze a třetí den propuštěna, tak jsem nastupovala k výkonu téměř beze strachu.Operace (v říjnu tohoto roku 2014) proběhla zdálo se bez problémů,opravdu jsem byla třetí den propuštěna.Za tři dny po propuštění se ale dostavila zimnice a vysoké horečky,které se nedařilo ničím snížit i přes studené zábaly a léky.Na operovaném stehně se mi udělal červený flek,který byl velice bolestivý.Další den jsem se stále ještě s teplotou 38 st.C dostavila na plánovanou kontrolu k panu doktorovi a bylo mi řečeno,že je to zánět od zaníceného oholeného chloupku na stehně !!!!!Pro jistotu mi dal antibiotika - tablety.Odjela jsem domů do Rumburku a brala tablety jak mi bylo řečeno.Další den se ale rudý flek začal zvětšovat,takže byl přes celé stehno až ke koleni.Zároveň se mi začala ve stehně vytvářet tvrdá boule velikosti mužské dlaně.Jelikož pan doktor ve středu operuje,jela jsem hned ve čtvrtek do jeho ambulance.Sotva jsem se dobelhala,zjistila jsem,že pan doktor je opět nepřítomen,odvolán na sál a má jako zástup jiného pana doktora.Ten mi řekl,že mám ve stehně krevní výron pod tříselným vazem a protože je boule tvrdá,tudíž by se musela řezat,tak počkáme až zkapalní a pak se odsaje punkcí.Že si mám přikládat led,dobrat antibiotika a poslal mě domů.Další den pozdě večer mi stále ještě zašitá rána v třísle částečně praskla a začalo vytékat velké množství krve s hnisem.Hned ráno mě proto kamarádka odvezla na chirurgii do České Lípy,kde mě přijali k hospitalizaci.V nemocnici mi bylo řečeno,že další postup stanoví doktor Zajíc,ten se ovšem za celou dobu mé hospitalizace (6 dní) nedostavil.Po propuštění z nemocnice a následné kontrole opět u pana doktora Zajíce v ambulanci mi napsal do zprávy,že jsem byla hospitalizovaná na chirurgii v Rumburku !!!což jsem bohužel zjistila až při zpáteční cestě domů. Udivuje mě to,že pan doktor Zajíc,který měl původně stanovit další postup v nemocnici, si ani při kontrole po operaci u něj v ordinaci vůbec nepřečetl propouštěcí zprávu,kterou jsem mu přinesla a ani nevěděl,kde jsem vlastně byla hospitalizovaná.Proč se propouštěcí zprávy dávají pacientovi do ruky,když je lékař ani NEČTE !!!Takže když to shrneme,dle mého názoru pan doktor Zajíc neodhadl správně můj stav už při první návštěvě po operaci, protože zimnice,horečky a počínající velké bolesti v zaníceném stehně vůbec nebyly od oholeného chloupku.Byly způsobeny krevním výronem (do stehna) při operaci a následným velkým zánětem.Jsem velice zklamaná jeho přístupem k celé věci a tím,že pan doktor Zajíc nevěnuje větší péči svým pacientům i po operaci,což by se v dnešní době už nemělo vůbec stávat.Po tom všem co jsem si prožila, moje nejlepší kamarádka,která mi celou dobu pomáhala a vše viděla,změnila názor na pana doktora Zajíce a plánovanou operaci také v České Lípě,také křečových žil zrušila a objednala se do nemocnice v Praze.

Pan doktor Zajíc je člověk velice arogantní,ješitný.Operace mých křečových žil,laserem skončila pro mne velmi nezdařile. K němu už nikdy !!!!!!

Vždycky jsme si myslela, že pan doktor je jako chirurg dobrý ale bohužel jsem se spletla... Můj problém nejenže nevyřešil ale ani neposlal k jinému specialistovy, navíc mi dal léky uplně na něco jiného než měl... Musela jsem přejít k jinému doktorovy a už k němu nikdy nepůjdu!