Josef Voráček, gynekolog Kladno

MUDr. Josef Voráček

Gynekolog

Unhošťská 2533, Kladno
GYNOPORT spol.s r.o.

Umístění: GYNOPORT spol.s r.o.

Pana doktora navštěvuji mnoho let a jsem s ním i se sestřičkami moc spokojená.Všichni milí a usměvaví,nic není problém a žádná otázka není hloupá.Vždycky jsrm měla nervy,když jsem šla na gyndu a až tady jsem v pohodě.Moc jim všem děkuji a vřele doporučuji❤

Já jsem velmi zklamaná s panem dr. Voráčkem, byl mi doporučen a četla jsem na něj skvělé recenze a opravdu nechápu, jak může mít tak kladná hodnocení. Výhoda toho je, že není nijak necitilvý, ba naopak, ale jeho přístup k práci je hrozný. Správě by měl dělat ultrazvuk a cytologii pravidelně, ale podle něj je to zbytečné a pacientka by si o to měla říkat sama. Měla jsem problémy a na normálním ultrazvuku mi byla údajně nalezena cysta. Dlouho jsem marodila a od pana doktora jsem ještě dostala vynadáno, že cystu mi může zjistit jen on. Všechny známé co znám tak mi řekli, že každý jejich gynekolog dělá pravidelně testy, takže jdu jinam a jsem nakonec ráda. A sestřičky by si měli uvědomit, že jsou v práci a nemusejí být furt tak kyselé, já se v práci taky musim tvářit mile i když mi o milosti neni.

Jsem u pana doktora 4 roky a zatím jsem velmi spokojená. Když jsem k němu začala chodit, trpěla jsem migrénami - odporučil vysadit hormonální antikoncepci, i když neuroložka tvrdila, že tím to nebude. A vida - bylo. Na začátku těhotenství jsem měla obavu z genetické zátěže ze strany manželovy rodiny a přestože pan doktor můj strach nesdílel, přeci jen mě poslal do Gennetu, abych měla klid. Za což mu velice děkuji. Není sice příliš upovídaný, což mě malinko mrzelo, protože těhotná žena lační po jakékoli informaci na každé prohlídce, ale vše podstatné mi vždy řekl a když mám dotaz, ochotně mi ho zodpoví. Jinak jsem bohudík zatím žádný zdravotní problém neřešila, ale věřím, že by mi tento pan doktor dokázal se vším pomoci. Matoušová Lucie, Kladno

Jsem s panem doktorem velmi spokojená. Problémy řeší ihned a bonus je jeho nadhled a příjemné vystupování

U pana doktora jsem dva roky a zatím jsem neměla problém. Čekání v čekárně je krátké, vyšetření bezbolestné, vždy řekne, co bude dělat. Pan doktor je příjemný, zeptá se, jak se mám a co mě trápí. Se sestřičkami jsem také žádný konflikt zatím neměla. Chválí si ho i mé kamarádky, co k němu dochází.

Pan doktor Voráček nedělá kontrolní výtěry po zánětech, dle jeho zkušeností je to zbytečné a drahé. Při opakovaných infekcích si máte něco koupit z lékárny! Když k němu chodíte častěji, absolutně nevhodně doporučuje návštěvu psychologa, aby Vám rozmluvil bolesti a výtoky...Opakované alkoholové"pozornosti" nepomáhají ani v očekávané lepší péči. Jinak vybavení má v pořádku, čekárna prostorná, toalety čisté, sestry milé, platí se za jednorázová zrcadla (50 Kč). Při vyšetření občas kroutí očima a naštvaně vzdychá, jasně dává najevo svoji aktuální rozladu. Chtělo by to více trpělivosti a empatie s ženami!

X

Jsem bývalá pacientka tohoto lékaře, který můj dlouhodobý problém s nemenstruací vůbec neřešil (trvalo to více než rok) a já tím pádem nemohla otěhotnět !!! Ťeď mám půl roku nového lékaře a jsem již ve 4 měsíci těhotenství =) Moje zkušenosti jsou pouze špatné! Ale na obranu sester, ty byly vždy bez problému !!!

Milá "Jano",
vše je o přístupu lékaře k pacientkám. V Kladně jsou další víc pečlivější a ochotní gynekologové, ale ti mají bohužel plno a další pacientky nepřibírají. Takže výběr je dost malý. Pana doktora Voráčka jsem si tenkrát vybírala, protože jsem četla na internetu dobré reference. Bohužel časem se ukázalo, že nespokojenost je nejenom z mé strany, ale i dalších pacientek, které od něj odešly. Srovnávám zkušenosti kamarádek s ostatními některými gynekology v Kladně a přístup mého gynekologa, který není podle mého názoru správný!

Milá budoucí maminko, věřím vám, že cestovat 4 hodiny do práce ( proboha odkud to jezdíte?), je otrava. Ale těhotenství není nemoc. A bacily na vás naskáčou i u kadeřníka. Pokud je důvod k neschopnosti, určitě vám ji pan doktor doporučí. Troufnu si říci, že za ta léta, kdy jsem jeho pacientkou, ho dobře znám. A sestra určitě není zvědavá na váš rozkrok. Ona je odborná asistentka pana doktora a je to její práce. Určitě by radši koukala na něco příjemnějšího. Tak si uvařte meduňku, ta uklidňuje a pak si vyberte jiného lékaře. Máte spoustu možností a na této webovce jich je jen v Kladně hezká řádka. Máte u toho i hodnocení, tak chutě do toho. A zbytečně nepruďte bezvadné lidi a odborníky. I když, nad stylem vašeho hodnocení se pan doktor určitě jen " mírně " pousmál....

Pan doktor má arogantní chování, dotazy pacientek zesměšňuje! Bojím se ho na něco zeptat, aby nebyl nepříjemný. Výtěry nedělá, dle něj je to zbytečné, léčbu nasazuje naslepo. Vyšetření od něj bolí. Sestra se ráda dívá mezi nohy pacientek, ačkoliv nic zvláštního tam neuvidí. Nahlíží do pochvy jak do výkladní skříně se šperkami, fakt jsem minule nevěděla, co tam zkoumala... Otřesný zážitek!, už takhle se člověk při vyšetření cítí dost trapně! Při dotazu, zda mě nechá na nemocenské při těhu, odpověděl, že s tím má komplikace a nebude před komisí vysvětlovat důvody! To je přístup k těhotné, která jako učitelka v MŠ (bacily) a 4 hodiny dojíždí do práce městskou hromadnou dopravou. Víc bez komentáře....