Praktický lékař pro dospělé
Nadační 1, Odry

MUDr. Josef Susík je bezesporu naprostý profesionál!! Zkušený, poctivý a velmi charismatický lékař, vždy milý a ochotný řešit zdravotní problémy. Dovede velmi kvalitně vyšetřit, stanovit diagnózu a bez zbytečných řečí vysvětlí postup pro další léčbu. Málo kdy se setkáte s takovým profesionálním a zároveň lidským přístupem u lékaře.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Vše v pořadku,pan doktor hodný,důsledný,vyborný obj.systém,nikdy jsem dlouho nečekal...vyšetření podrobné a zbytečně nepředepisuje léky,když to není třeba...

Jsem s panem doktorem spokojená je to odborník a není pravda,že se určitým lidem věnuje víc,aspon jsem se s tím nesetkala,my k němu chodíme celá rodina a všichni máme kladný názor.Amému manželovi dělal preventivku v 50 a ta byla opravdu důkladná a to je obyčejný dělník a sestřička je taky fajn děkuji

Velice příjemný,ochotný,výborný diagnostik.Jednoduché a pro pacienta srozumitelné vysvětlení užívání léků.Jsem velice spokojená,přístupem i chováním.Kdo zažil u lékaře dvanáct telefonických hovorů za půl hodiny a pak bez řečí recept z novým lékem do ruky,nebo slova přijďte zítra dnes už jsem měl být pryč,mám tu hodně lidí,tak si musí takového lékaře jen vážit.Velice doporučuji.

musím dát neutrální .a to jen kvůli jeho sestričce .katastrofa . nepříjemná neochotná taková sestra co vybírá jen dle sympatii a pak ten zbytek nemá co dělat

velice dobrý a příjemný lékař ,doufejme ,že takový zůstane stále ,jen bych vyměnila sestru .nepříjemná a neochotná vůči pacientům a také se mi nelíbí pokud není objednaný a přesto bere asi své známe a pak ten zbytek

Co dodat, je opravdu dobrý doktor...

velice příjemný a vždy řekně oč se jedná což se mi na něm velice líbí jiní vám dají léky a níž by řekli co vám vlastně je jsem ráda že mohu se vždy na něho spolehnout

pan doktor už ma hodně pacientu tak už se nemuže věnovat jak kdysy jak mněl jine ordynačni hodiny a meně pacientu je to poznat čekani je delši a usmněv taky zmyzel

jsme u něj polovina rodiny :) nemůžu si stěžovat, rozpoznal u mě neobvyklé onemocnění velmi brzy a má specialistka říká, že musí být skvělý:)
mé babičce navíc asi zachránil život, když na ní její dřívější lékař dělal pokusy, kolik různých léků ještě snese:/
je neskutečně empatický a milý, mluví klidně, srozumitelně a všechno vysvětlí, popřeje vám hezký den...byla jsem i u toho jak jednal s mou velmi rozrušenou babičkou, tak profesionálního přístupu k člověku starému, nemocnému s psychickými problémy se někdy nesetkáte ani u psychiatrů.