Josef Škuta, gynekolog Třinec

MUDr. Josef Škuta

Uložit

Gynekolog Více

12 názor

Uložit


Adresa

Praktický lékař gynekolog
Frýdecká 410, Třinec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřený profil

Je skvely me pomohl v tehotenstvi a tet i s del. Cipkem se kterym se lecim.kamaradka po 14 letech porodila holcicku. Vice takovych doktoru tady super moc hodny vysvetli atd.

M
Ověřený profil

S panem doktorem i sestřičkou jsem velice spokojena. Chodím k němu cca 10 let, nyní jsem u něj prožila své první těhotenství. Slyšela jsem na něj jak pozitivní, tak i negativní komentáře. Za mě prozatím - vše dobré. V těhotenství jsem mívala hodně oteklé nohy - posílal mě na různá vyšetření, pokud si nebyl s něčím jistý, volal jinému doktorovi, aby se poradil. Pro jistotu mě v závěru těhotenství nechal posílat na pravidelné kontroly raději do nemocnice - do gynekologické ambulance. Takové postupy jsem nebrala jako jeho neúspěch. Člověk není dokonalý a ani on nemůže znát vše. Líbilo se mi, že pokud si není s něčím jistý, nebojí se a zavolá o pomoc či radu. Toto beru jako hodně dobrou vlastnost. Jeho jednání je vždy příjemné a vstřícné, vždy odpoví na jakékoliv dotazy. Se sestřičkou jsem nadmíru spokojena. Usměvavá, milá, je vidět, že ji práce činí štastnou a aby toho nebylo málo - oboru, ve kterém pracuje, moc dobře rozumí a umí také vždy poradit. Za mě - velmi dobrý.

Z
Ověřený profil

K panu dr. chodím asi 13 let, prožila jsem zde také své dvě těhotenství. S panem dr. jsem naprosto spokojená, vše vysvětlí, poradí a udělá si na vás čas. Sestřička je skvělá, je prostě radost zde chodit. Čekárna i kabinka je trošku zmodernizována, není to dokonalé, ale přístup a znalosti pana dr. a sestřičky, kteří jsou suproví, je mnohem více, než moderní, draze zařízena čekárna. Toť můj názor.

Z
Ověřený profil

K panu dr. chodím už 13 let, prožila jsem zde i své dvě těhotenství a vše super. Pan dr. je moc milý, vše vysvětlí a probere. Vždy si na vás udělá čas. Sestřička je skvělá, je opravdu radost chodit zde. Čekárnu i kabinky trošku zmodernizovali, je pravda, že to není nejnovější vybavení, ale úžasný lidský přístup a profesionální jednání dělá mnohem více, než draze zařízená čekárna. Toť můj názor.

velmi dobry lekař velice mi pomohl i když šance byly mizive díky jeho přístupu a vytrvalosti mame krásné dvojčata děkuji

Chodím k panu doktorovi už více než 7 let, chodila jsem k němu celé těhotenství a byla jsem velice spokojená. Je sice pravda, že je tam trochu starší vybavení, ale zato velmi lidský přístup pana doktora i paní sestřičky a to je pro mě více než to nejmodernější vybavení. U těhotenství mi vyšel pozitivní triple test na vrozené vady. Pan doktor mi tuto zprávu velmi citlivě oznámil a velmi mě pozvbuzoval, ať se nebojím, že to určitě bude dobré a doporučil mi odběr plodové vody.

Chodím k němu už několik let a jsem spokojená.Kabinky mi opravdu nevadí.

Nemohu soudit p.Škutu, protože jsem u jiného gynekologa nebyla, ale nikdy jsem s ním žáden problém neměla. Vždy je velice milý, ochotný, vysvětlí když je potřeba. Každopádně bych se neřídila názory slečen nebo paní, které nebyly s to se naučit česky a chtějí soudit lékaře. A pokud se někomu nelíbi kabinky, jakou to ma souvislost s kvalitou lékaře?

Vadí mi kabinky před ordinací

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřený profil

Pan doktor už by měl pomalu do důchodu...jistě byl kdysi odborníkem ve svém oboru...ale nyní jsou už k nalezení daleko, daleko lepší

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti