Gynekologicko-porodnická ambulance
Malé náměstí 1700, Benešov

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance Jiný

K pa u doktoru jsem přešla od jiného gynekologa. Líbí se mi jeho empaticka přístup, že vše do posledního detailu vysvětlí a kdyz potřebujete něco probrat vyslechne, vysvětlí, poradí a je ochotný k diskuzi. Přesně tohle jsem hledala. V tehotenstvi je pan doktor moc pečlivý a kdyz mi haproval tlak radeji me poslal na vyšetření než aby neco podcenil a udělal dobře, od té doby me to velmi zlobilo a ikdyz ten tlak mi byl osudným k vyvolavani, vydržela jsem hezky s dcerkou do 38+0. Takže tímto moc děkuji. Jediná nevýhoda, ja osobne bych uvítala rezervační systém. Někdy bylo fajn přijít a jít na řadu, ale taky se mi stalo, že jako tehotna jsem tam cekala 2,5 hodiny což nebylo příjemné tedy...

Umístění: Gynekologicko-porodnická ambulance Jiný

U pana doktora jsem dnes byla poprve (zmena bydliste). Moc si tam nepokecate, pan doktor toho nejvic namluvil, kdyz mi vynadal, ze jsem nikde dva roky nebyla :-). Ale nemela jsem neprijemny pocit ani z pana doktora ani z vysetreni, sestricka je taky fajn. Pouziva jednorazova zrcadla za 50 Kc, vysetreni probihalo standardne (snasim to obecne spatne a nic strasneho se nedelo). Pridavam se k pozitivnim komentarum.

Vyšetření bylo bolestivé, krvácela jsem, navíc jsem se setkala s absolutním nepochopením, proč jsem se rozhodla vysadit HA a přitom neplánuji těhotenství. Přístup pana doktora mě zklamal.

Horšího lékaře jsem nezažila, naprosto hrubým způsobem mi sdělil, že se musím na potrat, zamlklé těhu. Vůbec jsem nekrvácela, neměla problém, takže šok. Když jsem se tam rozbrečela vyhodil mě na chodbu. Tolik k jeho chování a o odbornosti mám také pochybnosti, s UTZ neuměl vůbec zacházet, dokonce to i hlasitě komentoval, jako...kde se zapíná to a to, no děs! Benešovská nemocnice a tento lékař už nikdy více!!!

Prijemny pan doktor, vyšetření bezbolestne. Při podezření na těhotenství me kompletně vyšetřil i přes to, ze jsem měla negativní domácí test.

jsem s panem doktorem spokojená. jenom jsem se chtěla zeptat na ordinační hodiny... nemáte o nich někdo přehled? předem děkuji :)

Pro mne určitě moc příjemný pan doktor. Vše vysvětlí,vyšetření ,,příjemné,,..

Tak já nevím...k panu doktorovi chodím dlouho,vždy jsem s ním spokojená,je příjemný,ochotný,samá legrace....snad jediné co mi vadí,je event.fronta a delší čekací doba,tudíž...ale to je dnes všude:-)u porodu jsem ho sice neměla,ale díky němu jsem těho zvládla v pohodě.Takže,pane doktore,díky!!A lidičky,uvědomte si,že jsme všichni pouze lidi!!!!A každý z nás s lidmi pracuje a každý by se měl zastavit nejdříve u sebe.Já takovéto debaty nemám ráda,ale dnes hledám prac.dobu a nešlo nereagovat.Dle mě,ne každému se člověk zavděčí a tak proto je zde demokracie a recenze přenechme na typ dovolených:-)

S panem dokrotem mámjen tu nejlepší zkušenost. Vyšetření mě od něj NIKDY nebolelo, ani v těhotenství. Díky jeho správné diagnóze jsem předčasně neporodila, za což mu jsem vděčná. Já mohu jen doporučit.

S panem doktorem mám tu nejlepší zkušenost. Vyšetření mě od něj NIKDY nebolelo, ani v těhotenství. Díky jeho správné diagnóze jsem předčasně neporodila, za což mu budu navždy vděčná !!!