Soukromá ordinace praktického lékaře
Tyršova 89, Městec Králové

Umístění: Soukromá ordinace praktického lékaře Jiný

Pana dr.Melezinka navštěvuji v př.nutnosti a dvouročních preventivních prohlídek již od r. 2004.Jsem mu moc vděčná,protože díky jemu jsem tu ještě dodnes!/ihned poznal na př.přechozený infarkt/a navigoval mě do místní nemocnice!A nemluvě o jeho přístupu ke mě jako k pacientce!Je to odborník a laskavý člověk,vč.jeho sestry!!! Moc jim za jejich přístup a laskavost děkuji!!!S úctou a poděkováním jemu a sestře Süsslandová J.

U pana doktora jsem registrovaná delší dobu, ale chodila jsem tam jen když mi bylo opravdu nejhůř pro nějaká antibiotika. Poslední dobou jsem u něj absolvovala několik vyšetření. Byl nepříjemný, několik informací popletl - musela ho usměrnit sestra (ta na mě působí rozumně) a ani se neomluvil. Udělala několik "bot" i u mých známých. Chystám se ho v nejbližší době změnit, bohužel nemůžu doporučit.

Býval to příjemný lékař, již několik let je náladový, často neochotný, finance se zdají být na prvním místě. Škoda, že z dobrého lékaře se stal celkem úspěšný podnikatel, bohužel již ne úspěšný lékař.

Vykazuje si na mně u pojišťovny úkony, i když už téměř 2 roky nejsem jeho pacientkou. Zjistila jsem to dnes a budu řešit dál... Jinak spokojená jsem s ním nebyla, právě proto jsem od něho odešla, na vše by cpal antibioztika, aniž by první zjistil, co mi vlastně je..

Jsem se svým rodinným lékařem velmi spokojen a za celou rodinu přejeme,aby se mu dařilo v životě a praxi lékaře.

Tento lékař je fakt skvělý, mohu jen doporučit. O své pacienty se stará a zajímají ho.

Jsem spokojen

Mohu doporučit,lékař kterému jde o pacienta a své profesi rozumí.

musí se hodně snažit aby prospel

Jsem rovněž velmi spokojena jak já, tak i moje rodina. Doporučuji.