Tyršova 89, Městec Králové
Soukromá ordinace praktického lékaře

U pana doktora jsem registrovaná delší dobu, ale chodila jsem tam jen když mi bylo opravdu nejhůř pro nějaká antibiotika. Poslední dobou jsem u něj absolvovala několik vyšetření. Byl nepříjemný, několik informací popletl - musela ho usměrnit sestra (ta na mě působí rozumně) a ani se neomluvil. Udělala několik "bot" i u mých známých. Chystám se ho v nejbližší době změnit, bohužel nemůžu doporučit.

Býval to příjemný lékař, již několik let je náladový, často neochotný, finance se zdají být na prvním místě. Škoda, že z dobrého lékaře se stal celkem úspěšný podnikatel, bohužel již ne úspěšný lékař.

Vykazuje si na mně u pojišťovny úkony, i když už téměř 2 roky nejsem jeho pacientkou. Zjistila jsem to dnes a budu řešit dál... Jinak spokojená jsem s ním nebyla, právě proto jsem od něho odešla, na vše by cpal antibioztika, aniž by první zjistil, co mi vlastně je..

Jsem se svým rodinným lékařem velmi spokojen a za celou rodinu přejeme,aby se mu dařilo v životě a praxi lékaře.

Tento lékař je fakt skvělý, mohu jen doporučit. O své pacienty se stará a zajímají ho.

Jsem spokojen

Mohu doporučit,lékař kterému jde o pacienta a své profesi rozumí.

musí se hodně snažit aby prospel

Jsem rovněž velmi spokojena jak já, tak i moje rodina. Doporučuji.

Velmi dobry a ochotny lekar,doporucuji