Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Matice školské 17, České Budějovice
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient

Výborná,rodinná atmosféra..Sestřička je zlatíčko s nezaměnitelným přístupem k pacientům.Oba lékaři jsou skvělí! Doporučuji.;-)
Michaela Dědičová

P
Ověřeny pacient

Já chodím k Mudr. Martanovi již řadu let, a neměnila bych ...i svého syna jsem nechala převést do jeho evidence. Je ochotný, milý, na každý neduh najde lék .....a že má svůj specifický smysl pro humor ?Proto snad ještě nemusí být špatným lékařem .Mě naopak jeho laškování vždycky zvedne náladu .....Jak pan doktor, tak sestřička Zuzanka jsou lidé, které mám moc ráda .Řešit tady, zda pan doktor jezdí v BMW mi zavání tak trochu závistí .Pro mě je to doktor, kterému vždy ráda svěřím své bolístky, protože vím, že je to odborník .Setkala jsem se i se špatným lékařem, ale to Mudr. Martan rozhodně není. Kritika bez podpisu je ubohým anonymem, který si možná jen léčí své komplexy.

M
Ověřeny pacient

Každý má právo na svůj názor, ale měl by se pod něj podepsat, protože házet na někoho špínu pod přezdívkou je víc než ubohé!! K panu doktorovi chodíme s manželem už pár let a nemůžeme na něj ani na sestřičku říci jediné špatné slovo. Vždy nám vyšli vstříc a to i nad rámec toho co bylo třeba. Oba jsou naprostí profesionálové. Nikdy jsme u pana doktora nezažili žádnou aroganci nebo nějaké nechutnosti jak tady někdo uvádí. Je to naprostý profesionál a zatím nejlepší lékař jakého naše rodina měla.

M

Dlouhodobě jsem marodil a přístup pana doktora Martana byl perfektní a to i sestřičky. Vždy se na všechno ptal a dělal úkony i nad rámec svých povinností ( za jiné lékaře ), které dělat nemusel. Jednání bylo vždy prvotřídní.

L
Ověřeny pacient

Nejhorší doktor. Arogantní, má nemístné poznámky. Zve sve pacientky na kafe misto aby léčil. Docela drzost vyhledavat si kontakty u sebe v pocitaci a dobývat zenska srdce.
A poznamky typu: ,,Tancujes Zumbu pred lednickou,, je opravdu netaktní.
Uz nikdy víc.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J

Spokojenost, možná pokud jste hypochondr nebude se vám tento doktor zdát :D ale jinak je velmi hodný a obětavý, jako příklad můžu uvést kontrolu, při které mi napsal antibiotika (angina) a já měl zrovna spocené záda, řekl že v tom nemohu být a zašel do skříně pro kvalitní bíle tričko s tím, ať se převléknu a nechám si ho.... ;-)

Výborný lékař i člověk.

Párkrát se mi sice stalo, že na moje problémy s kolenem reagoval stylem, "...a to mě bolí obě.", ale vždycky pomohl.
Sestřička skvělá.

Skvělý přístup, příjemné jednání, chápavý a vždy vtřícný. Nenásilnou cestou donutí podstopuit jakékoliv vyšetření, je-li třeba. Zbytečně nehoní po specialistech.

Dobrý den všem.
Pan dr.Martan i sestra Zuzana jsou profíci,chodím tam již 14 let a jsem max.spokojená.Čechová.L

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti