Praktický lékař pro dospělé
Jiráskova 916, Vsetín

S.H.
Hodnotím MuDr. Machalu jako výborného praktika. Příjemný a ochotný přístup k pacientům.
Doktor na správném místě.

Výborný přístup, pečlivý, empatický. Ošetřoval mne opakovaně v rámci první pomoci. Děkuju.

Nic jiného nelze napsat než : je to vynikající lékař a rád bych přidal dalších pět hvězdiček.

Vyborný praktik děkuji doktore Jaromír

Sohlasím s hodnocením jiných pacientů. Pan doktor je úžasný člověk a velmi lidský. Je to člověk na správném místě a jsem velmi ráda,že mám takového lékaře.Petra

Příjemný a ochotný lékař

Hodnotím MuDr. Machalu jako vynikajícího lékaře asouhlasím s názorem o klidném,vyrovnaném a obětavém lékaři,který má vždy pochopení a obětavost pro pacienta.Jsem velmi spokojen a taky děkuji za vše doktore.

Hodnotím praktického lékaře MuDr.Machalu jako jako vynikajicího lékaře,který umí naslouchat pacientovi.Je klidný a vyrovnaný - prostě lékař na svém místě,který se dokáže pro pacienta obětovat.Doporučuji a nikdy bych ho nevyměnil za nikoho jiného.Díky doktore

Vyborny praktik jsem spokojen,vřele doporučuji.