Růžová 41, Jindřichův Hradec
Ordinace PL stomatologa (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Nejlepší pan doktor, zub moudrosti mi vytrhnul za 5 minut :-)

Za Panem doktorem Kunkelou jezdím do ordinace 200km, 200km nazpět. I pouze na kontrolu nebo na kontrolu zubů mojí dcery.
Když je dcera na studiích v USA, posílá Panu doktorovi svůj snímek zubu a konzultují ho společně.
Nad technologií , kterou používá při ošetření zubů-také žasnu, ale jako žena ,žasnu spíše nad výsledky jeho práce. Moc Vám děkujeme Pane doktore. Jsme rády, že jste ! A že jsme měly s dcerou to štěstí Vás objevit .

Vynikajici zubor. mohu jen doporucit!!!

Včera jsem byla u pana doktora na konzultaci se svým synem. Potvrdilo se mi, že je profesionál, milý a jednička ve stomatologii. Byl to zážitek s p. doktorem komunikovat a být v jeho ordinaci v JH. Děkuji G.V.

Pan doktor je opravdu velmi kvalitní odborník a lidským přístupem.Úroveň ošetření
nejlépe ocení jiný kolega stomatolog jako pacient... a to jsem já.Dosáhnout
takové odborné úrovně, přístrojového vybavení a kvality práce není jednoduché.Při
tom všem je to velmi milý a skromný člověk s lidským přístupem.Dokáže se obklopit velmi kvalitním týmem spolupracovníků, což také zlepšuje jeho odbornou prestiž.Bezesporu patří do skupin pěti nejlepších stomatologů v České republice.Pane doktore.děkuji vám...

Špička, má co říct i kolegům.

Výborný lékař a celý tým. Naprosto bezbolestné zákroky, moderní přístroje - viz digitální rentgen. Zákroky trvají mnohem delší dobu než u jiných stomatologů a je vidět, že zde pracují velmi svědomitě a pečlivě.

Pane doktore, vrátil jste mi chuť do života a díky novým zubům i chuť k jídlu.Srdečně děkuji Vám i celému personálu!!!

Skvělý odborník, bohužel takových je málo.

Už nikdy nejdu jinam. Ze zdravých zubů,dle předchozí zubařky, byla pusa plná zánětu a popraskaných výplní, zjištěných rentgenem, který mi nikdy předtím nebyl udělán. Nyní mám vše ok, spokojená se všemi členy týmu pana doktora. Moc chválím a všem doporučuju.

Nejlepší pan doktor, zub moudrosti mi vytrhnul za 5 minut :-)

Vynikajici zubor. mohu jen doporucit!!!

nejlépe ocení jiný kolega stomatolog jako pacient... a to jsem já.Dosáhnout

Špička, má co říct i kolegům.

Skvělý odborník, bohužel takových je málo.