Ordinace PL pro dospělé
Fügnerova 872/15, Kroměříž

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Pan doktor nám velmi pomohl,ať už mamince která nebýt jeho léčby homeopatiky dnes už asi nebyla..Ale také mě i dětem při problémech s dýchacími cestami.Pan doktor vidí pacienta a hned ví a dobře rozpozná i povahu,byla a jsem vždy unesená z jeho znalostí,tohle je člověk na svém místě,nevím jestli lze nalézt náhradu což je smutné.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Škoda, že pan doktor se chystá do důchodu. Pan doktor má dar, ví co vás trápí a jaký jste člověk hned po příchodu do ordinace. Takových moc není.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Velmi skvělý lékař.Chodím k panu doktorovi cca 5 let a je on mi opravdu pomohl..taky první lékař ,co chce vědět co člověk jí a td.,což u běžného obvodáka neuslyšíte.. mohu jen doporučit.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Můj syn i naše rodina k němu chodíme dlouhých 17 let...jasné stojí to peníze ale výsledky neuvěřitelne..mohu jen doporučit...hlavně ať pan doktor nám ještě vydrží mnoho let ordinovat...

Jsem moc spokojená, pan doktor mi pomohl. Měla jsem pořád dokola záněty v těle. Znám ho již 6 roků a homeopatika užívá i náš 14ti měsíční syn. Neuznávám super "podnikání v lékárnách" a ani dítěti necpu žádnou chemii! Jsem šťastná,že mi ho mojí známí doporučili.

Jeho léčba homeopatiky a osobní přístup fungují na 100%. Jeho služeb využíváme cca v dvouletých intervalech již 18 let, vždy nám pomůže, vyladí organizmus a jedeme zase dva-tři roky ve zdraví dál. Naše rodina již 18 let nemusela užívat antibiotika apod., vše řešíme homeopatiky. Jsme rádi, že se na něj můžeme spolehnout.

Pan doktor je odborníkem na svém místě a jsem velice ráda, že takového tady máme. Navštěvuji pana doktora přes 15 let, léčí i mou rodinu a doporučujeme ho i známým, kteří dlouhodobě bojují s nějakou nemocí. Pan doktor mi vždy dokázal pomoci. Samozřejmě pokud se při osobní návštěvě řekne zlomek informací a pan doktor nemá možnost se dozvědět více, pracuje pouze s těmi co zná. Díky své praxi však dokáže spousty problémů vyčíst z výrazu pacienta. V historii recenzí zazněla informace, že pan doktor je především výborný psycholog. Pokud tomu tak je, tak je to jen dobře, že nemusíme navštěvovat tyto druhy lékařů a užívat léky s nemalou řadou vedlejších účinků. Přístup ke zdravějšímu životnímu stylu resp. k přírodní léčbě podporuji již několik let. Pan doktor vždycky říká: "Poslouchejte své tělo".... říká-li, cítíte, že chce odpočívat, tak odpočívejte apod.

Od porodu dcery jsem měla takové záněty, že jsem běžně špinila až krvácela z děložního čípku po celý měsíc. Navíc jsem měla dámský cyklus po 20-22 dnech. Takže to bylo pořád něco. Necelé dva roky fyzických a také už i psychických potíží. Běhala jsem po gynekolozích, brala několikrát antibiotika. Zlepšení bylo vždy nepatrné a krátkodobé. Ač jsem homeopatii moc nevěřila, zkusila jsem na doporučení známých pana Kremla, a ejhle - hned první měsíc bylo krvácení pryč a teď po 3,5 měsících se nevrací, navíc mám cyklus už v normě. V léčbě dále pokračuji, ale na to, že se s homeopatií teprve seznamuji, a že jsem tomu vůbec nevěřila, jsem mile překvapena.... Na druhou stranu myslím, že pan doktor má univerzální rady ...a všechny mají za cíl jednoduše ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL = návrat k přírodě, k lidské přirozenosti (věnujte se tanci = v dnešní době člověku chybějící pohyb, při zhoršení dáváte kuličky pravidelně do vody = to vás nutí pravidelně pít = více tekutin, útěk od chemie = neberte antikoncepci, antibiotika, apod., choďte do lesa = pohyb, zdravý vzduch), atd. Jeho názory se mi líbí a souhlasím s nimi - a i když to někomu přijde jednoduché (můj manžel "Takové rady jsem ti mohl dát sám zadarmo") , v dnešní uspěchané a fyzicky pohodlné době je potřeba takové základy připomínat a ruku v ruce s kuličkami to asi má cosi do sebe ... :-) K doktorovi chodí již 18 let známý, kterému tehdy po šesti letech úplně vyléčil růži na noze, kterou už ostatní lékaři vzdali :-) Dále jsem potkala v ordinaci paní, které za 4 měsíce velice zlepšil chronický zánět celého těla - paní tehdy nemohla už ani chodit, skončila v nemocnici s množstvím léků, ze kterých jí začaly padat vlasy. Lékaři už prý nemohli pomoci ... Pomohl pan doktor Kreml... :-)

Všem nevěřícím Tomášům, co o lékařském umění p. MUDr. Kremla - vyléčit nemoc pochybují. Pan doktor léčí celou naši rodinu již více jak 10 roků a vždy nám pomohl se zdravotním problémem, které jsme měli. Manžel prodělal mozkovou příhodu a díky jemu opět chodí, mluví a zdravotní problém zmizel velmi rychle. Dceři vyléčil myomy, mě karpální tunely, zachránil mě před operací žlučníku, vnuky zbavil astmy a jiných potíží Děkujeme mu za mnohé. Lidé, kteří se chtějí pomocí homeopatie léčit, měli by si o tom nejprve něco přečíst, aby věděli, že je to léčení na "delší trať",protože nemoc také nevznikla teď, ale třeba i několik roků, než se projevila jako potíž, takže léčení těmito přírodními prostředky trvá také déle, ale nemoc je naprosto vyléčena a nevrátí se a homeopatika jsou naprosto neškodná i pro miminka.Moc jsme panu doktorovi vděčni.

byla jsem u něj před 6 lety..bývalý přítel mě upozorňoval,že musím na něj všechno vybalit...zkoušel mi dát homeopatika,nic..vyzkoušela jsem druhý,a super! Z jeho ordinace jsem odcházela naprosto veselá a bez problémů.. můžu jen chválit a plánuju se k němu v brzké době zase objednat..