Ordinace praktického lékaře pro dosp.
Letecká 354, Libčice nad Vltavou

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dosp. Jiný

Pan doktor Blecha je vzdy vstricny a ochotny pomoci, radne vysetri a napise zadanky na dalsi vysetreni. Doporucuji :)

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dosp. prevence potíží seniorského věku

Pana doktora Blechu musím, po zkušenostech s naším zdravotnictvím v posledních letech, hodnotit jednoznačně pozitivně. Dokonalý profesionál, který má i velmi lidský přístup, pomůže poradí.
Vích Jan

Umístění: Ordinace praktického lékaře pro dosp.

K panu doktorovi Blechovi jsem chodila několik let a musím říci, že jsem k němu získala brzy naprostou důvěru. Má zájem o pacienta,
je příjemný, dokáže poradit. Doporučuji ho na 100%. Jana Hrbková

Tuto ordinaci jsem navštívila ve stavu nouze a z přístupu pana doktora i sestřiček jsem byla velmi mile překvapena.Nejen,že všichni byli neuvěřitelně milí,ale následovalo důkladné vyšetření (krev+moč samozřejmostí). Opravdu, obdivuji jak si při tak šíleném provozu, udrží úsměv.Takže zůstávám.

Nedoporučuji,jsem hodně zklamaná a teď i hodně naštvaná,když mi bylo nejhůř,dostala jsem jen dietu a rehabilitace mi doporučil,protože jsem měla čím dál větší bolesti pod pravým žebrem,prý je to od páteře,nakonec jsem si vyhledala jiného lékaře a ten mi zjistil že mám borelu a ne něco s páteří a rozjetou EBV infekci a ureaplasmu a mycoplasmu,hrozně mi pomohl,dodnes na něj nedám dopustit a protože jsem od Blechy odešla,pomstil se mi tím,že když měl můj starší syn bolesti a dětská lékařka ten den neordinovala,přišel ho poprosit o pomoc a "pan doktor" ho vyhodil,syn měl dostat co nejdříve antibiotika,odmítl pomoct nezletilému v nouzi,tak doufám,že má z toho dobrý pocit,ruce pryč od něj,u svého obvodního lékaře by jste měli mít pocit bezpečí,já na to doplatila ,bohužel,dodnes se léčím,díky bohu u někoho komu mohu věřit

K panu doktorovi Blechovi mám absolutní důvěru. Je lidský a co je důležité, naslouchá vám.Chodím k němu již několik let a nedám na něj dopustit.Vždy se snaží, aby všchno pro pacienta skončilo zase tím, že bude zdravý.

K panu doktorovi chodím už několik let a vždy jsem velmi spokojená. Je milý a lidský. Umí vyslechnout a hlavně je pro mne důležité, že umí i naslouchat. Nevím jaké mají zkušenosti ostatní, ale možná by bylo dobré se zamyslet i nad tím, co vlastně lidé od lékaře očekávají? Lékař není Bůh, jen lékařsky vzdělaný člověk, tak by bylo dobré od něj očekávat jen to, co je v jeho silách. Já návštěvu tohoto lékaře doporučuji.

Z předchozích hodnocení mám pocit, že se pan doktor kazí... Má osobní zkušenost z doby cca před 3 lety je velice pozitivní. Podrobně se zajímal o můj stav, kladl smysluplné dotazy, výtěr krku byl samozřejmostí. Nevypakoval mě během dvou minut jako ostatní doktoři, ale trpělivě se mnou diskutoval a vysvětloval.. Bohužel poslední dobou se doslýchám, že pacienti mají opačné zkušenosti, což je škoda a pan doktor by se možná měl zamyslet, co teď dělá jinak než dříve.. Ale na druhou stranu je to opravdu lékařem? Není to pacienty? Diskutujte a ptejte se, máte na to právo!

Nedoporucuji,
nasazuje antibiotika od oka, neudela ani vyter z krku, byla jsem tam dvakrat s prisernou anginou, podruhe mi dal jen tak jedny atb, kdyz po tydnu nezabraly nasadil dalsi, furt zadne vysetretni, az jsem skoncila na infekcnim v Motole, kde mi bylo receno, ze ty prvni atb by mi zabraly, kdyby mi dal prislusne davkovani (pry mi nasadil davku jak pro male dite).
Ta sama zkusenost dva mesice pred tim, s tim rozdilem, ze treti atb mi zabraly..
Zadny vyter nic, skoncila jsem na ORL a hle, z vyteru bacil, ktery se takto lecit neda...
Nespokojenost, vyhybam se mu, jak muzu.

Je sice ochotný, ale nějak mu nevěřím, prostě dobrého doktora si představuji jinak. Vaví mi, že i když člověka nevyšetří, hned si jeho sestřičky kasírují třicet korun - a to jen za to, že ve dveřích předají ukončení neschopenky. A doktor mně ani nechce vidět....