3. května 501, Semily
Praktický zubní lékař

Oborová zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

chodím k němu již 35 roků a bez problémů.Vynikající odborník.Skromný a velice příjemný člověk.Tak by měli vypadat i všichni ostatní stomatologové!!!

Není co dodat je prostě nejlepší a to jak pro dospělé tak jeho přístup k dětem.

Léta jsem v Semilech bydlela, chodila k manželům Jonášům, moc jsem byla spokojená. Jak po odborné stránce, tak též lidské stránce. Děkuji.

Výborný, velmi šikovný profesionál se zájmem o pacienta a schopností naslouchat.

Skvělej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nejlepší zubař, ke kterému jsem kdy chodil (chodí k němu celá naše rodina) - ať po stránce vztahu k pacientovi (velmi příjemný, vše vysvětlí ap.), tak odborné (snaží se zachránit každý zub).
Nepříjemná je jen ta dlouhá objednací lhůta (i když, i to je určitý ukazatel: asi bych se bál jít k lékaři, ke kterému nechodí pacienti ;-) )

Výborný lékař, odborník. Skvělý, skromný a velice příjemný člověk. Jeho jednání s pacienty a přístup k nim nejen profesionální, ale přímo ukázkový...., takových lidí a odborníků, kdyby bylo ....!!

Příjemný ve vztahu k pacientům, precizní a pečlivá práce. Snaží se zachránit každý zub, pokud to jen trochu jde, oproti jiným, kteří hned trhají. Nemilé jsou velmi dlouhé, až půlroční objednací lhůty.