Umístění: jiné místo umírající maminka u mně doma, MUDr. Trochtová její ošetřující lékař

Pokud nebyla maminka ležák, po mozkové mrtvici, paní doktorka se k ní hlásila jako k velmi dobré známé. Jakmile potřebovala její pomoc, na utišení bolestí léky, ( to již byla 100% ležák s ochrnutou polovinou těla, s 24. hodinou péčí, krmením, otáčením, přebalováním s prognózou 3 měsíce života), stala se pro tuto lékařku obtěžujícím hmyzem. Za 3 měsíce se na opakované prosby o pomoc dostavila k lůžku maminky pouze 1x, na mé opakované telefonické prosby na utišující léky odpovídala, že jí nic není, ať jí koupím Ibuprofen a Ibalgin.. Ona prostě jen umírala.. Přivolaná záchranka mamince píchala paradoxně morfium.. Když jsem to MUDr. Trochtové sdělovala, tak mi na to řekla, že chci maminku zabít, že jí nic není.. "Vtipné" bylo, že tato doktorka tvrdila, že mám pečovatelák, tak ať se starám, ale já i díky jí, jsem v době péči o maminku nemohla běžně pracovat a tak do smrti maminky jsem pečovatelský příspěvek nedostala, tedy v době, kdy byl nejvíce zapotřebí. Za to, co jsme si musely s maminkou, díky aroganci a nezájmu paní MUDr. Trochtové projít, ji dalším pacientům nedoporučuji.

Paní doktorka je fajn, vždy pomůže a poradí, jen má strašně moc pacientů.

Paní doktorka i sestřička jsou nejen velmi profesionální, ale také milé a vždy ochotné.

Paní doktorka je výborná. Má vždy s každým trpělivost a s pacientem probere možnosti léčby. Jsem s ní velmi spokojená.

Paní doktorka má velice citlivý a hlavně individuální přístup ke svým pacientům. Jsme u ní spokojeni celá rodina.

Paní doktorka a sestřička jsou ženy na svém místě.Je to dar?Vážím si jich.

Pani doktorka je velmi pecliva ochotna a mam k ni velkou duveru takovych lekaru je dneska malo.

Paní doktorka je nejen moc hodná ale myslím si,že nic nepodcení,co se pacientů týče.Spolu se sestřičkou jsou k pacientům milí a v ordinaci nepanuje napjatá atmosféra.Tak by to mělo být u každého doktora.

No určitě vysoká sspokojenost!P.doktorka se nedávno přestěhovala a myslím že je to určitě k lepšímu!

jsem dlouhodobě velmi spokojen