Joghee Jogendra, praktický lékař Česká Lípa

MUDr. Joghee Jogendra

Praktický lékař Více

37 názorů

Uložit


Adresa

Ústecká 2855, Česká Lípa
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
37 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro dospělé vysoké teploty,nevolnost

Těžké je hodnotit člověka - lékaře ,který spoustu let studoval a teď pomáhá lidem od bolesti a ku zdraví.
Navštívil jsem pana MUDr Jogheeho a musím říci ,že jsem byl velice spokojen jak s jednáním tak s přístupem sestřičky,Nejtěžší práce je s lidmi a natož s nemocnými lidmi - jsou naštvaní ,něco je bolí a myslí si že lékař je Bůh,je tam potřeba také spolupráce i pacienta,lékař se může přetrhnout ,ale pokud pacient nespolupracuje tak je vše k ničemu - to bych asi dodal k záporným hodnocením.Musím sám za sebe říci ,že jsem pana doktora poslouchal a jsem fit - děkuji Vám pane MUDr Joghee.
Vladimír Dvořáček


Ověřeny pacient

Chodím k němu možná více jak 25let a nemohu si v nejmenším stěžovat.Vždy je pečlivý, příjemný a hlavně mi vždy pomohl nebo vhodně poradil.Chodí k němu i syn a dcera.Musím pochválit sestřičku,která je také příjemná a ochotná. Jánská


B
Ověřeny pacient

Nejhorší lékař který v Libereckém kraji funguje. Co se týká potřeb pacientů je absolutně nevstřícný, dokud od doktora nic nepotřebujete je fajn, ale proto přeci k lékařům nechodime. Odešla jsem od něj již před dvěmi lety k jiné obvodní lékařce a jsem šťastná. Super přístup a pro zdraví pacienta udělá první poslední, ne jako tento doktor. A hodnocení velmi slabý, je ještě velmi slabé ;-).

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi teprve pár roků, ale vždy mi pomohl. Sestřička byla vždy příjemná, jen se někdy bohužel neusmívala, přece jen má hodně práce. Nevýhodou pana doktora je, že sídlí v pečovatelském domě. Čekárna je plná obyvatelů domu a proto se tvoří fronty. K jeho způsobu vyšetřování nemám výtky, ale jednu radu pro všechny, co tu na něj házeli špínu - pokud jdete za lékařem s tím, že máte tuhle chorobu a chcete léky, nedivte se, že vás ani nevyšetří, práci jste udělali za něj, tak co by se zvedal. Pokud přijdete, že máte tyto symptomy a potřebujete pomoc, pan doktor vás odborně vyšetří a pomůže vám. Pokud se chováte arogantně vy k němu, nemůžete od něj očekávat úsměv a nadšení. Dle mého je to férový člověk a já si nemohu na jeho péči stěžovat. Jsem u něj spokojená.


H
Ověřeny pacient

Nepříjemný, namyšlený, netaktní, přidrzlý, působí dojmem štítivosti vůči pacientovi. Vztahovačný, sebestředný.
Nemá rád nemocné lidi (tak pro šel studovat medicínu ?), rád poučuje druhé o chování, které má sám jako lékař vůči pacientovi mnohdy mizerné.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřeny pacient

Namyšlený, sebestředný, notně přidrzlý. Nemá rád nemocné a staré, také má averzi na ženy (zřejmě podle vzhledu). Není to jen můj názor, je to názor všech, co od něj odešli, A že jich není málo .............

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

Nejlepší lékař kterého jsem kdy měla,mohu vřele doporučit,není pravda,že vše léčí antibiotiky a také není pravda,že je z Ugandy.Nevím proč odsuzujete skvělého lékaře jen pro barvu pleti.


Nejlepší lékař kterého jsem kdy měla.


Prostě.Jsem spokojen.Michal Červinka


K panu MUDr. Joghee chodím již řadu let a mám k němu velkou důvěru.

Půhoná


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti