Zubní ordinace
Na Libuši 717, Bechyně

No nevím, ostatní si ji tu chválí, ale já mám jinou zkušenost. :-(
Když jsem seděl v křesle, studovala snímek zubu předchozí pacientky a drbala o ní se sestrou. Řekla celé její jméno, abych nebyl na omylu, kdo že má ten váček.
Mimo jiné vedly se sestrou klepy o jakési paní Č. (jsem diskrétnější než paní doktorka takže jméno neuvedu), že "jim tam zkoušela namluvit, že si zuby čistí", což podle nich není pravda. Argumentovala tím, že má kazy. Vážená paní doktorko! Já mám pouhé tři kazy na prahu třicítky a zuby si nečistím rozhodně tak, jak bych měl. Jsem dálkový řidič a na cesty si ani neberu kartáček. Není čas, ani soukromí na nějakou osobní hygienu. Jsou lidi, kteří letí na wc s kartáčkem na zuby i po obědě v restauraci a mají s kazy problémy neustále. (Třeba jako moje manželka.) Jestli Vám to na těch Vašich školách neřekli, tak nevím, co vás tam učí.
Možná kdybyste místo těch svých soudů udělala nějaký výzkum skutečné příčiny zubních kazů, někomu byste pomohla.

Precizní lékařka, která v ošetření chrupu nic nezanedbá. Informuje aktuálně o nových metodách prevence proti zubnímu kazu, je svědomitá a pečlivá.

Nejlepší stomatolog široko daleko! Chodím k ní přes 20 let a neměnila bych.Doufám,že ještě nějakou dobu bude ordinovat, protože najít kvalitnějšího a preciznějšího zubního lékaře ke kterému budu mít takovou důvěru jako k paní doktorce bude velký problém.Vždy mi pomohla a její práce je opravdu kvalitně odvedená.Je to profesionál na svém místě.Doporučuji !!!

MUDr. Jitka Smolíková, precizní, důsledný lékař, který má zájem, aby pacient byl co nejlépe ošetřen, bez ohledu na čas strávený pacientem v ordinaci. Odcházím vždy s pocietem precizně odvedené práce, bez strachu a obav z dalších návštěv. Díky za takové poctivé lékaře.

Odborník na svém místě příjemná pečlivá nemůžu si na nic stěžovat všem jenom doporučit .

Paní doktorka,včetně sestřičky jsou absolutně sehraný team. Jejich odbornost, péče o pacienty, neustálé se vzdělávání, které v praxi účinně využívají je staví na vysokou profesionální úroveň. Pečlivost, serioznost, klidné vystupování a vstřícnost jsou hodnotami, které by měly být v popředí veškerého konání.

Nerada to říkám, ale v Bechyni jsem nepotkala lepší zubařku!!! Je precizní, jemná a hlavně trpělivá vůči dětem. Sestřička je milá, ale když je třeba, tak je rázná a to je moc dobře.

Výborná paní zubařka, cokoli mi udělala, drží dodnes. Velice si mi líbí její lidský přístup. A nyní co má novou sestřičku je skvělá atmosféra v ordinaci. Celá moje rodina je velmi spokojená a hlavně jdete na řadu vždy v objednaný čas. Všem doporučuji!!!

velice solidní paní doktorka pečlivá a šikovná.velice si vážím její péče nesetkala jsem se s tak profesionálnim přístipem a péčí.všem doporučuji.

Co se týče doplňování zubů fotokompozitem, nenarazila jsem na konkurenci. Paní doktorka má perfektní oko na barvu a tvar.