Adresa

FN Plzeň - Psychiatrická klinika
Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: FN Plzeň - Psychiatrická klinika PWS , středně těžké mentální postižení a autismus

Chodila jsem k p.doktorce dlouho,ale bohužel jsme museli hledat nového lékaře, když p.doktorka se přestěhovala do Rokycan a naše pojišťovna ji dospělé nehradí návštěvy ????.Moc je milá a ochotná,rádi vzpomínáme.

P
Ověřený profil

Paní doktorka je ten nejlepší a nejvstřícnější psychiatr široko daleko. A děkujeme za každou návštěvu v její ordinaci. A za pomoc , kterou nám a dětem poskytuje. Ti , kteří mají nějaké výhrady k paní doktorce, tak at tam nelezou a nepíšou priblblé komentáře. Lékař neni bůh , hlavne každy musi chtít sám a ne čekat na zázraky . JEN MOHU DOPORUČIT !!!!!!

V
Ověřený profil

Paní doktorku mohu jen doporučit,mě i mé dceři velice pomohla,i když je to už nějaký ten rok zpátky, vždy si udělala čas,a já mohu jen moc poděkovat že mi zachránila dceru před smrtí a pomohla v moc těžkých chvílích které jsme musely projít.Tak že Paní doktorko mnohokrát děkuji za dceru Denisu i za sebe.


J
Ověřený profil

Paní doktorka vynikající, již mnoho let k ní chodím s dítětem s autismem a v posledním roce i s druhým dítětem s psychickými potížemi. Pokud bych měla někoho doporučit tak právě paní doktorku Rumlovou. Vždy si vás vyslechne a snaží se pomoci. Chápu, že ne každý se mnou musí samozřejmě souhlasit, ale za nás i za spoustu dalších pacientů co se u paní doktorky léčí, s kterými jsem kdy mluvila bych dala paní doktorce velkou pochvalu.


A
Ověřený profil

Bohužel nemohu doporučit. U paní doktorky jsem se léčila s mentální anorexií, rozhodně mi ale léčení nijak neulehčila. Neosobní, odtažitý přístup, zaškatulkování, viděla ve mě hotový případ, ale ne člověka..


Došlo k chybě, zkuste to znovu