Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kladská 128, Náchod
Sam. ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

paní doktorka mě překvapila svojí vstřícností, ochotou i profesionálním jednáním, mluví narovinu a dokáže pomoci, rozhodně doporučuji, rovněž její sestřička je velice vstřícná a pohodová....

Na paní doktorku nedám dopustit,pracovní dobu ná jako každý jiný doktor a co se týče profesonality tak je velmi dobrá.Ne jen,že má lidský přístup,ale snaží se pomoci i tam,kde by se měli snažit odborní lékaři,ale ty na to bohužel nemají čas. Můžete za ní přijít s jakým koliv problémem a ona vás vyslechne a pomůže.Je milá a ochotná.Hodně taky záleží na vzájemném přístupu.Ale to není jenom u lékaře.Jednou jsem byla svědkém velmi nepříjemné pacietka,která se s paní doktorkou dost ostře bavila,ale i tady se paní doktorka zachovala profesionálně a mile.No každý bya si měl zamést před vlastním prahem,že PŘEDEŠLÁ PISATELKO.

According me-the doctor on the highest level!

doporučuji

Ověřeny pacient

je to nejlepší doktorka co znám vyjde vstříc a má pochopení.Já i manželka k ní chodíme dlouho a nemužu jsi stěžovat vždy přesně řekla co nám je.říká věci na rovinu a to se právě někomu nelíbý.

Ano souhlasím. velmi milá a svědomitá lékařka.

S

Musim napsat ze je to opravdu nejlepsi doktorka a diagnosticka vyhovuje mne take i jeji prijemna sestricka .

A

VELMI DOBRA DOKTORKA

K

nevím jak někdo může napsat nejlepší,ano když potřebuji léky tak v pořádku,ale čekací doby hrozné,vyšetření z dálky,pozdní příchody,které by nikde netolerovali,ale pacient musí počkat

R

Dobrý přístup posluchá pacienta.Jen ty čekací doby někdy nic moc ale kde dnes nejsou??

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti