Váš profil?Převezměte jej! Upravit údaje

75701 Valašské Meziříčí, zlínský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Hodnocení pacientů:

• Opravdu nej nej nej nej

• Je to nejlepší praktický lékař jakého si člověk může přát, když má plnou čekárnu, tak dělá tak dlouho než ji vyprázdní. Její přístup k pacientovi je úžasný, ještě jsem se s příjemnějším člověkem snad nesetkala - nikdy nemá své dny, je milá, ochotná - když cítím že něco není v pořádku udělá veškerá vyšetření co jsou třeba. Já mohu jen doporučit!!!

• Vynikajici lekařka ktera my pomohla v mé těžké životní situaci a mych zdravotnich problemu skratka anděl v bilem kežby takovych lekařek bylo více a na světě by bylo krásně.

• Výborná lékařka, dobré diagnostiky.Ochotná, milá. No a také i rychlá.Poradí, pomůže, potěší, vyslechne. Nemám jediné slovo na ni špatné.

• Skvělá lékařka, empatický a lidský přístup ke všem. Děkuji.

• Nej... nej... nej... a zase nej! Opravdu jsem ráda že jsem její pacientkou.

• Já také doporučuji...supr komunikace, přístup. Prostě jsem ráda, že můžu být její pacientkou.

• Jak už tady psali jiní pacienti, prostě nejlepší doktorka v kraji a zatím si stojím. Jsem opravdu šťastný,že je mojí lékařkou.

• Je to nejlepsí lekarka s kterou jsem se kdy setkala. A to nejen z praktickych lekaru, ale vseobecne.

• Velmi sympaticka , hodná , naslouchavá , ochotná , prostě nejlepší doktorka v kraji :)