MUDr.

Praktický lékař

Kontaktní informace

• Opravdu nej nej nej nej

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Opravdu nej nej nej nej

• Je to nejlepší praktický lékař jakého si člověk může přát, když má plnou čekárnu, tak dělá tak dlouho než ji vyprázdní. Její přístup k pacientovi je úžasný, ještě jsem se s příjemnějším člověkem snad nesetkala - nikdy nemá své dny, je milá, ochotná - když cítím že něco není v pořádku udělá veškerá vyšetření co jsou třeba. Já mohu jen doporučit!!!

• Vynikajici lekařka ktera my pomohla v mé těžké životní situaci a mych zdravotnich problemu skratka anděl v bilem kežby takovych lekařek bylo více a na světě by bylo krásně.

• Výborná lékařka, dobré diagnostiky.Ochotná, milá. No a také i rychlá.Poradí, pomůže, potěší, vyslechne. Nemám jediné slovo na ni špatné.

• Skvělá lékařka, empatický a lidský přístup ke všem. Děkuji.

• Nej... nej... nej... a zase nej! Opravdu jsem ráda že jsem její pacientkou.

• Já také doporučuji...supr komunikace, přístup. Prostě jsem ráda, že můžu být její pacientkou.

• Jak už tady psali jiní pacienti, prostě nejlepší doktorka v kraji a zatím si stojím. Jsem opravdu šťastný,že je mojí lékařkou.

• Je to nejlepsí lekarka s kterou jsem se kdy setkala. A to nejen z praktickych lekaru, ale vseobecne.

• Velmi sympaticka , hodná , naslouchavá , ochotná , prostě nejlepší doktorka v kraji :)

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní