Jitka Mikšovicová, pediatr Rakovník

MUDr. Jitka Mikšovicová

Pediatr Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Poštovní 150, Rakovník
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Paní doktorka i sestřička jsou vždy dobře naladěné, usměvavé a pečlivé. Sestřička je moc šikovná s odběry i s přístupem k malým pacientům. Nestalo se, aby mi neporadili i nad rámec klasické medicíny. Velmi chválím. A děkuji. Neznám lepší péči pro malé pacienty.


-
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi pečlivá, hodná a vyzná se. Nelituji žádné návštěvy u ní, vždy mi pomohla a moc dobře ví, o čem mluví. Už se moc těším, až k ní budu moct jednou vodit svoje vlastní děti. :-)


R
Ověřeny pacient

vždy velmi milá, pozitivní, usměvavá a pečlivá. chodil jsem k ní celé dětství. perfektní přístup k pacientům. díky ní a sestřičce panuje v ordinaci i v čekárně přátelská atmosféra.


Naprosto perfektní paní doktorka, profesionální přístup, přesto příjemná a milá. O sestřičce nemluvě. Byl jsem u ní od narození až do 19. roku a nemůžu si naprosto na nic stěžovat. Pro mě není lepší lékařku či lékaře :) Všem jen a jen doporučuji... A přidávám názor, že jsem neslyšel nikoho, kdo by o tomto tandemu mluvil negativně nebo měl nějakou připomínku :)


Paní doktorku velmi doporučuji,je ochotná,milá,nikdy nic nezanedbá,vše vyšetří,není pro ni problém pacienta poslat na další vyšetřní.Chodila jsem k ní jako dítě a nyní s mými dětmi,které ji mají také rádi.Sestřička je také skvělá,je to opravdu profesionální tým.Neznám nikoho,kdo by si stěžoval,každý jen chválí.ra


Výborná, všechny mé sestry od dětsvtví tak ani já si nemůžeme stěžovat, ted jen najít doktora pro dospělé což se mi pani doktorka ani sestřička vůbec nechtějí měnit:-(


Chodím k ní celé dětství, vždy jak paní doktorka, tak sestřička věděly, jak se jmenuji. Mají příjemné vystupování a dá se s nimy hovořit i o závažnějších a intimnějších tématech. Nikdy jsem se k ním nebála jít, ba naopak jsem se snad vždycky i těšila, panuje tam příjemná atmosféra a klid. Tomu já říkám, sehraný tým :-))
Určitě bych se nebála sem přihlásit své ratolesti.


Vždy dokáže poradit a má příjemné vystupování.


S
Ověřeny pacient

Oběma patří velká chvála a taky díky, za to jak odvádějí svojí práci. Jak paní doktorce, tak sestřičce. Jejich přístup k práci a dětem je opravdu profesionální. Jen tak dál. Jste SUPER !!


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice profesionální, ochotná a příjemná. nikdy jsem na ni neslyšel jedinou stížnost, snad jen, že nechce nabírat nové pacienty (pro velký zájem má nabitou kartotéku). Její čekárna je vybavena pro zpříjemnění čekání hračkami pro děti a dětskými motivy na stěnách. Zdá se mi, že sestra zná všechny děti jménem, což také zpříjemňuje návštěvy ordinace. Mám zdravotní vzdělání a i z tohoto pohledu mi dvojice v této ordinaci přijde na vysoké úrovni. Problémy nepodceňují a naopak nenafukují malichernosti. Léčbu vedou kvalitně od diagnozy až k důslednému doléčení.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti