Plzeňská 293, Planá
Praktický stomatolog (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

K paní doktorce chodím již dlouho a vždy byla velmi ochotná. Než mi někam poslala, vždy pečlivě vysvětlila, co mě tam čeká a po zákroku se mi věnovala. Takhle ochotní a pečliví lékaři by měli být všude. Katka

Odborník, ochotná kdykoli pomoci

Kdyby všichni lékaři byli jako je paní doktorka, bylo by to super. O víkendu se mi cca 2 roky zpátky udělal v dásni zánět a ona se mnou jela ze svého domova k ní do ordinace kde mi dáseň umrtvila a rozřízla a ukončila moje trápení.Málokterý doktor by se sebral v době svého volna a šel ošetřit pacienta, spíš by ho poslal někam na pohotovost třeba do Plzně. K paní doktorce chodím už cca 15 let a rozhodně jí nebudu měnit, protože je nejen příjemná ale i moc šikovná.

Tomáš Teplík.

Š

velmi dobrý přístup k pacientům, vysoká profesionalita, odcházím vždy spokojená

souhlasim, od nas k ni chodi take vsichni. pani doktorka je prijemna, povida si s vami,zkratka skvela zenska. od te doby co ji navstevuji, me nemrazi v zadech, kdyz se priblizuju k ordinaci, naopak se tam tesim :) vrele doporucuju

Dobrý den, dovolila bych si ohodnotit tuto paní doktorku. Je velmi milá a příjemná, mám v ní naprostou důvěru. Je jak po stránce profesní, tak i osobnostní skvělá. Chodíme k ní celá rodina a jsem moc ráda že péče kterou nám věnuje je na tak dobré úrovni. Děkujeme. Tuto ordinaci bych mohla jen a jen doporučit.