MUDr. Jitka Kotschyová

Uložit

Zubař Více

6 názor

Uložit


Adresa

Praktický stomatolog
Plzeňská 293, Planá

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

K paní doktorce chodím již dlouho a vždy byla velmi ochotná. Než mi někam poslala, vždy pečlivě vysvětlila, co mě tam čeká a po zákroku se mi věnovala. Takhle ochotní a pečliví lékaři by měli být všude. Katka

Odborník, ochotná kdykoli pomoci

Kdyby všichni lékaři byli jako je paní doktorka, bylo by to super. O víkendu se mi cca 2 roky zpátky udělal v dásni zánět a ona se mnou jela ze svého domova k ní do ordinace kde mi dáseň umrtvila a rozřízla a ukončila moje trápení.Málokterý doktor by se sebral v době svého volna a šel ošetřit pacienta, spíš by ho poslal někam na pohotovost třeba do Plzně. K paní doktorce chodím už cca 15 let a rozhodně jí nebudu měnit, protože je nejen příjemná ale i moc šikovná.

Tomáš Teplík.


Š

velmi dobrý přístup k pacientům, vysoká profesionalita, odcházím vždy spokojená


D

souhlasim, od nas k ni chodi take vsichni. pani doktorka je prijemna, povida si s vami,zkratka skvela zenska. od te doby co ji navstevuji, me nemrazi v zadech, kdyz se priblizuju k ordinaci, naopak se tam tesim :) vrele doporucuju


L
Ověřený profil

Dobrý den, dovolila bych si ohodnotit tuto paní doktorku. Je velmi milá a příjemná, mám v ní naprostou důvěru. Je jak po stránce profesní, tak i osobnostní skvělá. Chodíme k ní celá rodina a jsem moc ráda že péče kterou nám věnuje je na tak dobré úrovni. Děkujeme. Tuto ordinaci bych mohla jen a jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti