Jitka Hradecká, zubař Strakonice

MUDr. Jitka Hradecká

Zubař Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Velké náměstí 148, Strakonice
Stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
7 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient

Paní doktorka je milá, pečlivá, s příjemným vystupováním k pacientům. Na rozdíl od její sestry, která se chová arogantně, je nepříjemná jak na pacienty, tak i na paní doktorku. Vůbec nechápu, jak si může paní doktorka nechat líbit takovéto chování své sestry, která jí bohužel kazí reputaci.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je narozdíl od sestry sympatická a příjemná. Sestra je něco otřesnýho. Arogantní, nepříjemná a protivná. Jedná s pacientama, jako s debilama. Takovýto arogantní, nepříjemný člověk by ve zdravotnictví neměl co dělat. Jestli jí tato práce nebaví, což je na ní někdy i vidět, tak by jí měla změnit a dělat něco, kde nebude svým chováním a přístupem obtěžovat pacienty. Kazí paní doktorce dobrou pověst.


H
Ověřeny pacient

velmi pecliva, dbala, odbornice, zrucna, lidska, plne ji duveruji


Chodím k paní doktorce už dlouho.Myslím ,že co se tíče např.vyvrtat zub tak asi dobrý,ale mě např.asi 2 roky neodstraňovala zubní kámen i když viděla,že ho tam mám hodně.Nebyla schopna mi alespoň říci,že mám počínající parodontozu a ,že bych si měla dojít třeba k dentální hygienistce.Díky jiné paní dokt.mám ještě všechny svoje zuby.Moje dent.hygien. mi řekla ,že takhle zanedbané zuby od doktorky už dlouho neviděla.A ta sestřička ta mě někdy připadá ,že to tam řídí ona a ne paní doktorka je velice nepříjemná a nechápe lidi,kteří přídou s bolestí zubu mimo objednací dobu.Asi jí nikdy nebolel zub.


V

Myslím, že je tady nejlepší. Pečlivá, hodná. Nenechá na zubech žádnou vadu. Je tam také jedničková laboratoř. Kdo chcete mít hezké a dobré zuby či protézy, neváhejte. Mají narváno je těžké se tam zaregistrovat. Ale vyplatí se to!!! Vřele doporučji.


.

Velmi dobrý lékař. Můžu jen doporučit.


Z

Přístup k pacošum ta jak se sluší.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den můžete mi prosím napsat jestli berete nové pacienty děkuji

Ne bohužel nepřijímáme příští rok ukončuji praxi.

MUDr. Jitka Hradecká

Dobrý den,
chci se zeptat, jak se to má s tím, že pacient chce v případě nespokojenosti změnit zubaře dříve než uběhla lhůta 3 měsíců od registrace u současného zubaře? O této problematice jsem si přečetla pár článků, nicméně stále mi není jasné jak je to s úhradou. Pokud přijdu k jinému zubaři, tak vstupní vyšetření, RTG a další hrazené výkony pojišťovnou, mi bude uhrazeno z VZP nebo si to z důvodu současné registrace u jiného zubaře musím zaplatit sama? Přece jen ne vždy si pacient dobře vybere napoprvé a čekat potom 3 měsíce, aby mohl jít jinam, je dost komplikující.

Já nejsem zubař, ale buďte ráda kde jste, stomatologové nejsou. Budete mít problém sehnat jiného...

MUDr. Jitka Hradecká

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti