Často k ní nechodím, ale za šestnáct let co ji znám, si na ni stěžovat nemohu. Pravidelné prevence i řešení nastalých problémů je u ní samozřejmostí. Nejsem hypochodr a lékaře zbytečně nevyhledávám, a o tom to je.

Empatická paní doktorka, která komunikuje s pacienty (což není bohužel ještě u všech lékařů samozřejmostí) a nepodceňuje ani nezlehčuje žádné příznaky. Trocha čekání v čekárně za to jistě stojí!

Paní doktorka je dle mého názoru velmi dobrá lékařka, která se svým pacientům velmi věnuje. Má to jen jednu chybu a to v dnešní době poměrně zásadní, pro což ji mnoho lidí odsuzuje - s každým pacientem stráví klidně 20 min., což značně protahuje dobu v čekárně. Po příchodu do čekárny vidím 4 lidi, řeknu si ok, za chvilku jdu na řadu ... jenže na řadu příjdu po 1,5 hod. čekání a to člověku opravdu drásá nervy. Nedejbože, kdyby tam těch lidí sedělo víc, to je na celé dopoledne. Ale co se týká odbornosti, myslím, že bych neměnila a nesouhlasím s negativními hodnoceními níže - moje zdravotní problémy lékařka rozhodně nepodcenila a pečlivě sleduje celý můj zdravotní stav.

Velmi mila a pecliva pani doktorka...jen to cekani,ale to je skoro vsude!

velmi pečlivá paní doktorka s velmi příjemnou sestřičkou

Pečlivá