Přijímám: dospělí, děti od 6 let

Konzultace online • 1 500 Kč

Fyzioterapie • 1 500 Kč

Balíček 6 fyzioterapií • 7 800 Kč +1 Více

Fyzioterapeutické konzultace • 1 500 Kč

Vystudovala jsem fyzioterapii na Univerzitě Karlově v Praze a v oboru pracuji již 8 let. Věnuji se jak pacientům s chronickými problémy, tak amatérský...

Ukončené školy

• Čeština

Nejčastěji hledané služby

7 800 Kč

Umístění: Fyzioterapie Jitka Filová fyzioterapie

Na Jitku jsem se obrátila po porodu s cílem obnovit funkce pánevního dna a jsem ráda, že jsem vybrala právě ji, terapie probíhají v příjemném prostředí, pomáhají mi a cviky jsou dobře vysvětlené i na doma.
Ordinace je skvělé dostupná.

Umístění: Fyzioterapie Jitka Filová fyzioterapeutické konzultace

Podrobné zjišťování fyzické kondice, anamnézy. TOP

Umístění: Fyzioterapie Jitka Filová fyzioterapie

Ľudský prístup a odborné znalosti. Odporúčam a teším sa ďalšie stretnutie.

Umístění: Fyzioterapie Jitka Filová fyzioterapie

Paní magistru jsem vyhledala opakovaně s různými problémy (především v oblasti zad), vždy mi dokázala velmi rychle pomoci a poradit vhodné cviky. Jako příjemný bonus vnímám její srdečnost a laskavý přístup. Ostatním mohu jen doporučit.

Umístění: Fyzioterapie Jitka Filová

Fyzio som nasvtivila s akutnou bolestou v pate a cez doporucenie som sa dostala k Jiti. Navsteva bola profesionalna, liecba ucinna a komunikacia rychla a priatelska. Ordinacia ja cista,lahko dostupnna ale najdolezitejsi je pristup. A ten si len pochvalujem! Teraz uz pravidelne v ramci prevencie navstevujem Jitu a k fyzio sa tesim. :)

Umístění: Fyzioterapie Jitka Filová fyzioterapie

Dlouhodobá spolupráce která vede k dobrým výsledkům, od zlomené ruky na několikrát mám teď plny rozsah a díky Jitce jsme začali ruku brzo posilovat. Zároveň makame na kotniku se kterým mám už dlouho problém a taky jde vidět určitý posun. Když potrebuju pomoc s něčím jiným tak mi koukne na cokoliv mě zrovna bolí a vždy mi pomuze.
Jitku Filovou bych doporučila všemi deseti.
Pokud nevis ke komu v Praze, určitě vyzkousej a uvidis pak sám ze jsi neudelal chybu.

Umístění: Fyzioterapie Jitka Filová fyzioterapie

Potřeboval jsem nutně pomoci se zády a slečna Filová je velmi pečlivá a profesionální. Bylo mi vše vysvětleno a nemůžu vynachválit celkovou péči. Účinně mi vyřešila zablokování krční páteře a poradila cviky které mám dělat doma.

Umístění: Fyzioterapie Jitka Filová fyzioterapie

Slečna Jitka je velice profesionální, vstřícná a hlavně lidská a empatická. Vše co dělá, podrobně vysvětlí a popíše, odpoví na každou otázku. Rozhodně bych volbu této specialistky neměnil.

Umístění: Fyzioterapie Jitka Filová fyzioterapie

Chodím k Jitce už rok a vždy se po schůzce cítím lépe. Na faziu vždy děláme přesně co moje tělo potřebuje. Pokud jsem zatuhlý, tak to uvolní. Pokud ne, cvičíme pro spevnění středu. Určitě má vekou zásluhu na mých mezinárodním úspěchu ve veslování. Můžu jenom doporučit.

Umístění: Fyzioterapie Jitka Filová fyzioterapie

Navštěvuji již delší dobu, pravidelně (někdy akutně - při blokaci v oblasti beder), vždy vyhoví a pomůže.

Ukončené školy

• Univerzita Karlova, Praha, FTSV
  • Západočeská univerzita, Plzeň, FZS
  • Universitat Internacional de Barcelona

Ceny ZnamyLekar.cz

• fyzioterapeut

Stáže

• Terapia Nova, Osteofisio Weyler, Santa Cruz, Kanárské ostrovy (Španělsko)
  • Nemocnice Jena Ziekenhaus, Hasselt (Belgie)

Znalost jazyků

• Angličtina,