Mgr. Jitka Filová

Fyzioterapie • 1 500 Kč

Fyzioterapeutické konzultace • 1 500 Kč

Nejčastěji hledané služby

Fyzioterapie Jitka Filová

Vystudovala jsem fyzioterapii na Univerzitě Karlově v Praze a v oboru pracuji již 8 let. Věnuji se jak pacientům s chronickými problémy, tak amatérský...

Ukončené školy

• Univerzita Karlova, Praha, FTSV
  • Západočeská univerzita, Plzeň, FZS
  • Universitat Internacional de Barcelona

Ceny ZnamyLekar.cz

• fyzioterapeut

Stáže

• Terapia Nova, Osteofisio Weyler, Santa Cruz, Kanárské ostrovy (Španělsko)
  • Nemocnice Jena Ziekenhaus, Hasselt (Belgie)

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Španělština,
  • Čeština

Účty sociálních médií

Umístění: Fyzioterapie Jitka Filová fyzioterapie

K Jitce chodím moc ráda, zkusila jsem několik fyzioterapeutů, kteří mě většinou nenadchli nebo přímo odradili od další návštěvy. Teď se na každou návštěvu těším, vždy vylíčím aktuální stav, a zaměřujeme se jak na dlouhodobé problémy/cíle, tak na ty akutnější. Vždy je to kombinace různých uvolňovacích technik, masírování, protahování, občas nahřívané kameny, padly i jehličky na uvolnění trapézů, krku, nebo hýždí. Pokračujeme nějakými cviky a na závěr si odnesu 2-3 cviky na doma (vždy podle aktuální situace, co potřebuju). Jitka je mi navíc lidsky sympatická. Jsem spokojená :)

Umístění: Fyzioterapie Jitka Filová fyzioterapie

Hodina je vždy nabitá péčí a manuálním uvolňováním ztuhlých tkání, cviky na doma, pohybovýma radama, tejpovanim, cokoliv je zrovna potřeba. Při mojí péči o miminko nepostradatelná pomoc s mým pohybovým aparátem.

Umístění: Fyzioterapie Jitka Filová fyzioterapeutické konzultace

Příjemné prostory, milá komunikace, podrobné vyšetření, vše srozumitelně vysvětleno.

Umístění: Fyzioterapie Jitka Filová Konzultace online

Perfektní konzultace. Ukázala mi i cviky online. A poradila s dalším postupem.

Umístění: Fyzioterapie Jitka Filová fyzioterapie

Na Jitku jsem se obrátila po porodu s cílem obnovit funkce pánevního dna a jsem ráda, že jsem vybrala právě ji, terapie probíhají v příjemném prostředí, pomáhají mi a cviky jsou dobře vysvětlené i na doma.
Ordinace je skvělé dostupná.

Umístění: Fyzioterapie Jitka Filová fyzioterapeutické konzultace

Podrobné zjišťování fyzické kondice, anamnézy. TOP

Umístění: Fyzioterapie Jitka Filová fyzioterapie

Ľudský prístup a odborné znalosti. Odporúčam a teším sa ďalšie stretnutie.

Umístění: Fyzioterapie Jitka Filová fyzioterapie

Paní magistru jsem vyhledala opakovaně s různými problémy (především v oblasti zad), vždy mi dokázala velmi rychle pomoci a poradit vhodné cviky. Jako příjemný bonus vnímám její srdečnost a laskavý přístup. Ostatním mohu jen doporučit.

Umístění: Fyzioterapie Jitka Filová

Fyzio som nasvtivila s akutnou bolestou v pate a cez doporucenie som sa dostala k Jiti. Navsteva bola profesionalna, liecba ucinna a komunikacia rychla a priatelska. Ordinacia ja cista,lahko dostupnna ale najdolezitejsi je pristup. A ten si len pochvalujem! Teraz uz pravidelne v ramci prevencie navstevujem Jitu a k fyzio sa tesim. :)

Umístění: Fyzioterapie Jitka Filová fyzioterapie

Dlouhodobá spolupráce která vede k dobrým výsledkům, od zlomené ruky na několikrát mám teď plny rozsah a díky Jitce jsme začali ruku brzo posilovat. Zároveň makame na kotniku se kterým mám už dlouho problém a taky jde vidět určitý posun. Když potrebuju pomoc s něčím jiným tak mi koukne na cokoliv mě zrovna bolí a vždy mi pomuze.
Jitku Filovou bych doporučila všemi deseti.
Pokud nevis ke komu v Praze, určitě vyzkousej a uvidis pak sám ze jsi neudelal chybu.