Praktický lékař pro dospělé
Purkyňova 1849, Česká Lípa

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Přestože měla po pracovní době a nejsme její kmenoví pacienti, tak nás paní doktorka přijala, opravdu pečlivě vyšetřila a vše ohledně diagnózy vysvětlila, hodnotíme jí jako skvělou lékařku ????a moc děkujeme????

Je naprosto skvela i jako odbornik i jako človek.Jsem ji velice vdečna,jak za sebe,tak i za me stare rodiče!
Lepšiho anebo aspon stejne dobreho praktickeho lekaže jsem už nikdy nepotkala!
velice Vam dekuji,pani Ulrichova a přeji hodne zdravi a dlouha leta života!

Doktorka velmi pečlivá a opravdu nic nepodcení. Za 15 let co k ní chodím, jsem vypozoroval průměr 3 lidé na hodinu. Podle toho se zařídím. Vemu lístek a přijdu třeba v 13h. ač ordinační doba je do 12h. Praktikuji to min. 10 let a není žádný problém.

Svědomitá lékařka,která nic nepodcení. Kdo nechodí k lekaři každý týden delší čekací dobu zvládne. Sestřička také pohodová.
lepší obvodní lékařku neznám.

Při zástupu dovolené naší p. doktorky jsem byl velice mile překvapen přístupem zastupující lékařky. sestřička neuvěřitelně milá a p. doktorka neuvěřitelně svědomitá.závidím jejich pacientům.a těm co píší negativní komentář přeji jiného lékaře.

Já si dobrou péči představuji tak, že když jsem objednaná na středu, tak taky ve středu přijdu na řadu.

Velice dobrá sestra i doktorka.Na příkladnou péči si holt musí každý počkat.

ano, nikdo nemá rád čekání, ale co je moc, to je moc. Paní doktorka by měla uznat, že pokud přijdu s chřipkou, potřebuji nejrychleji zpět do postele a ne se plácat po nemocnici a absolvovat vyšetření.

nikdo nerad čeká,ale když odchazím od paní doktorky mám pocit ,že jsem byl pečlivě vyšetřen.Paní doktorka je velice svědomitá a nic nevynechá.Sestřička je velice šikovná a milá.

paní doktora je moc pečlivá,ale ta čekácí doba mě unavuje,chodím k ní jen při velkých problémech jinak bych v čekárně skolabovala.Zato sestřička je nepříjemná a nerozezná na pacientovi kdo je doopravdy nemocný a nemá soudnost s nikým.Kolikrát jsem si zavola že potřebuji jen vyšetření(třeba do průkazu pro budoucí maminky)a odseklami ať si počkám v čekárně jako ostatní