Ordinace PL pro děti a dorost
Pivovar 2987, Mělník

Tak tato doktorka už nikdy!!!! Sestra nepříjemná a neochotná, když dítě v ordinaci pláče tak natáhne hračku a otočí se a jí jogurt. Ordinace zastarale vybavená, např. váha atd. Tady se razí heslo spíš kvantita než kvalita. Paní Šťasná si nabrala tolik pacientů, že v ordinaci se cítíte jako na pásu. A poradna pro děti úplná hrůza-s malým miminkem jsme tam čekali 2 hodiny i když jsme byli objednaní. A při návštěvě u nás doma kam se jí evidentně nechtělo nakonec dorazila. Dítě vyšetřila takovou rychlostí, že jsem za ní ani nestačila zavřít dveře protože si je zabouchla sama jak spěchala domů!!!Takže toto již nikdy více. Měla by se nad sebou zamyslet a ne jen honit body.

Mám dceru a chodíme k paní doktorce Štasný a jsem moc spokojená,že jsem se s dcerou k paní doktorce dostala,opravdu jí mohu zavolat nebo přijed a vždy nám poradí a pomůže.Mě jí doporučila kamarádka a já bych klidně doporučovala dál.Je milá a hodná tím i myslím sestřičku,dcera od mala jezdila po doktorech a pak už k nim měla odpor ale kdykoliv jsme jeli k paní doktorce tak se vůbec nebála:-)

S touto doktorkou jsme nebyli vůbec spokojeni.Nepříjemná sestra,které se děti spíš bojí a pak paní doktorka,která spěchá a děti se jí bojí také.Nepromluví na ně hezké slovo,jen honem svlékat se....Její arogantní jenání me zaskočilo a o sestře ani nemluvím.Tuto paní doktorku nikomu nedoporučuji!Hrozné vybavení ordinace a v čekárně neustále řve televize.Paní doktorka chce co nejvíce pacientů a tím pádem více bodů na úkor dětí.Již nikdy více.

Paní doktorka Šťastná je to nejlepší, co mohlo mě a moje děti potkat. Opravdu škvělá!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CELÉ DĚTSTVÍ JSEM TAM CHODIL, CELOU PUBERTOU JSEM SE ŠŤASTNĚ PROTLOUKL I DÍKY PANÍ DOKTORCE, TAKŽE DOPORUČUJI VELICE.
TEĎ TAM CHODÍME SE SYNEM

Tak pani doktorka pomuže vždycky poradi tudle doktorku mam od malicka a vsem tuto doktorku doporucuji je to pro mne nejlepsi doktorka na mlk takze kdybych mel deti a pani doktorka jeste tam pracovala tak dam deti tam

S paní doktorkou jsem spokojená jen kdybych se nemusela na všechno ptát abych se něco dozvěděla, tak by to bylo naprosto perfektní.

Chodím k paní doktorce krátce, mám půlročního syna a jsem s ní maximálně spokojená. Nebojím se na něco zaptat, vždy ochotně poradí. Byla mi doporučená od kamarádky a já bych jí také mohla jen doporučit.

Souhlasím s již napsaným. Paní doktorka je moc milá, ochotná a hlavně nic nezanedbá!Se vším ochotně poradí,pomůže. Sestřička též.Jako matka dvou malých dětí jsem u ní v ordinaci dost často. Je velká škoda, že takových lékařů na Mělníku není víc.Kdybych mohla, chodila bych k ní sama a ne jenom s dětmi:-)Paní doktorko, za vše moc díky.

Také jsem jako dítě chodila k paní doktorce Šťastné a škoda, že jsem u ní nemohla už zůstat:o)Je opravdu ochotná a dobrá doktorka. Musím říct, že přechod k lékaři pro dospělé byl pak trošku šok:o)