Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Spojů 835/2, Ostrava
Zařízení klinické psychologie

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Tuto paní doktorku vůbec nedoporučuji. Vyšetření dítěte se nevěnuje s péči, jak by měla a jak je to běžné u jiných lékařů. Jde jí jen o peníze. Když se omluvíme z vyšetření i třeba týden předem, stejně po nás požaduje vysoký jakýsi storno poplatek. Přitom za vyšetření si účtuje tolik, že by to dělat nemusela, zvláště, když termín obsadí jistě někým jiným. Nenaslouchá rodičům, se vším je rychle hotova, není ochotná ke komunikaci. A ty zprávy, které nám vydává a to až třeba za měsíc bez nějakého vysvětlení ani nebudu komentovat. Jednou nám dokonce předala zprávu jiného dítěte, což jsme zjistili až z textu zprávy, kde dítě nazývala jiným jménem. No od té doby už k ní nechodíme a s novou psycholožkou jsme absolutně spokojeni.

K paní doktorce docházím s dcerou Anetou už 9 let.Je to výborná p.doktorka,velmi lidská.Vždy mě jako matku pečlivě vyslechne,velmi profesionálně zhodnotí situaci.Za ty roky nám velmi pomohla,ať už lidsky,tak profesionálně.Touto cestou velmi děkujeme za skvěle odbornou péči.Nováková Hana.

Názor přidán dne 19.10.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 13.10.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 12.10.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Názor přidán dne 22.09.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Tuto tzv. paní doktorku nezajímá stav dítěte, ale vidí jen peníze, které za vyšetření dostává. Její snahou není dítěti pomoci, ale pacienta si tzv. udržet. Naštěstí už jsme od ní pryč. Našli jsme někoho, kdo psychologii opravdu rozumí.

Názor přidán dne 18.11.13 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Paní doktorku můžu jen doporučit. Byly jsme u paní doktorky s dcerkou,která má mentální retardaci a velmi špatně reaguje na cizí lidi. Vždy jsme se u vyšetření potýkaly s velikými problémy a dcera byla vždy psychicky velmi zdeptaná. Paní doktorka to ale s dětmi opravdu umí a jelikož jdeme na vyšetření ještě jednou, tak jsme já i dcera o mnoho klidnější. Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a co se týče profesionality nemám žádné pochybnosti o schopnostech paní doktorky. Doporučuji. Helisová

Kvalitní odborník,milá.