Jiřina Niliusová, psycholog Ostrava

PhDr. Jiřina Niliusová

Psycholog Více

28 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Spojů 835/2, Ostrava
Zařízení klinické psychologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
28 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Tuto paní doktorku vůbec nedoporučuji. Vyšetření dítěte se nevěnuje s péči, jak by měla a jak je to běžné u jiných lékařů. Jde jí jen o peníze. Když se omluvíme z vyšetření i třeba týden předem, stejně po nás požaduje vysoký jakýsi storno poplatek. Přitom za vyšetření si účtuje tolik, že by to dělat nemusela, zvláště, když termín obsadí jistě někým jiným. Nenaslouchá rodičům, se vším je rychle hotova, není ochotná ke komunikaci. A ty zprávy, které nám vydává a to až třeba za měsíc bez nějakého vysvětlení ani nebudu komentovat. Jednou nám dokonce předala zprávu jiného dítěte, což jsme zjistili až z textu zprávy, kde dítě nazývala jiným jménem. No od té doby už k ní nechodíme a s novou psycholožkou jsme absolutně spokojeni.


Ověřeny pacient

K paní doktorce docházím s dcerou Anetou už 9 let.Je to výborná p.doktorka,velmi lidská.Vždy mě jako matku pečlivě vyslechne,velmi profesionálně zhodnotí situaci.Za ty roky nám velmi pomohla,ať už lidsky,tak profesionálně.Touto cestou velmi děkujeme za skvěle odbornou péči.Nováková Hana.


N

Názor přidán dne 19.10.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


S

Názor přidán dne 13.10.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


K

Názor přidán dne 12.10.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


B

Názor přidán dne 22.09.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


J
Ověřeny pacient

Tuto tzv. paní doktorku nezajímá stav dítěte, ale vidí jen peníze, které za vyšetření dostává. Její snahou není dítěti pomoci, ale pacienta si tzv. udržet. Naštěstí už jsme od ní pryč. Našli jsme někoho, kdo psychologii opravdu rozumí.


D

Názor přidán dne 18.11.13 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


P
Ověřeny pacient

Paní doktorku můžu jen doporučit. Byly jsme u paní doktorky s dcerkou,která má mentální retardaci a velmi špatně reaguje na cizí lidi. Vždy jsme se u vyšetření potýkaly s velikými problémy a dcera byla vždy psychicky velmi zdeptaná. Paní doktorka to ale s dětmi opravdu umí a jelikož jdeme na vyšetření ještě jednou, tak jsme já i dcera o mnoho klidnější. Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a co se týče profesionality nemám žádné pochybnosti o schopnostech paní doktorky. Doporučuji. Helisová


S
Ověřeny pacient

Kvalitní odborník,milá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti