Jiřina Nečasová, praktický lékař Lišov

MUDr. Jiřina Nečasová

Praktický lékař Více

Nová 888, Lišov
Praktický lékař pro dospělé

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Když moje maminka vážně onemocněla, paní doktorka nám velice pomohla. Její přístup byl velmi profesionální a přátelský. Většina lidí zde píše, že dlouho čeká v čekárně, ale po pravdě, když nejde o život, každý si svoje časové dispozice zorganizuje tak, aby ho občasné čekání u doktora neomezilo.

Před rokem mne postihlo přesně to, co zpěváka D.Landu - obrna lícního nervu. Na rozdíl od lékařů pana Landy paní doktorka Nečasová okamžitě určila správnou diagnozu a jen díky ní jsem po třech měsících tuto nemoc zvládla.Je pečlivá a má lidský přístup k pacientovi a proto si ráda na návštěvu u ní počkám.

Dobrý den, ano máte všichni pravdu. Vždy se tam dlouho čeká, ale mě to nikdy nevadilo, i přesto, že jsem zaměstnaný člověk. Raději počkám 2 hodiny v čekárně, když vím, že paní doktorka je velice pečlivá a nikdy nic nezanedbá a obě se sestřičkou jsou velice milé a vstřícné. Za 15 let co k ní chodím nemám žádnou špatnou zkušenost !

Otřesná, ta by měla být už dávno v důchodu. Čekání v čekárně na celé dopoledne, léčba veškerá žádná. Zájem jenom o poplatek 30,- Kč i když strčíte jenom hlavu mezi dveře.

souhlas se všemi negativními názory - půl dne v čekárně, pak se dozvím celou amanezu rodiny paní doktorky a pak mozna začně řešit problém, se kterým jsem tam přišla

Dlouhé čekání v čekárně, ráda se vybavuje s babkami, schání jenom drby. Léčba nic moc.

doporučuji pouze v případě, že máte dost času a trpělivosti čekat dlouho v čekárně