Zdravotnické středisko Dubina, v.o.s.
Lidmily Malé 656, Pardubice

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Ano,paní doktorka ATB nenasazuje,ale i v případě,kdy je to potřeba.Jelikož můj syn onemocněl v době,kdy byl na středisku prázdninový provoz a ordinovala tam jen ona,nezbylo nám nic jiného,než k ní jít.Synovi diagnostikovala virózu,doporučila mi v lekárně koupit JuniorAngin,teploty srážet klasickým způsobema za 5 dní se zastavit pro ukončení ošetřovačky.Následující den se mi syn kompletně osypal,takže jsem tam naklusala znovu a bylo mi doporučeno pokračovat v "léčbě" a hodně trpělivosti.Další den začalo bolet v krku i mě,zašla jsem si k obvodnímu a ten zjistil,že mám angínu.Tak mi to nedalo a zajeli jsme se synem na pohotovost.V té době mu vyrážka začala ustupovat,takže byli ochotní udělat mu akorát výtěr z krku,abych prý měla(týden po 1.návštěvě u dr. Dvořákové)jistotu,že mu opravdu nic není.Ten den tam byla už naše pediatrička,která zavovala na výsledky do nemocnice,aby zjistila,že tam našli streptokoka.Nasadila mu ATB a díky dr. Dvořákové se nám marodění zbytečně protáhlo o další 10 dní.Pokud se bude podobná situace někdy opakovat,raději než k ní,pojedeme na pohotovost hned.Tuto doktorku bych nedoporučila nikomu

Bez jediného problému, vždy správná diagnóza, nenasazuje zbytečně ATB, ordinace vybavená všemi možnými přístroji... Ještě jsem nadšená, že tam prakticky NIKDY s dětma nečekám! Sestřička si umí práci zorganizovat tak, že nejsou prostoje. Paní doktorka vždy poradila i po telefonu (např. při naší dovolené). Paní doktorka je přístupná diskuzi, vždy mi zodpoví dotazy, poradí,...

K doktorce už si jdu jen pro kartu, žádná svá onemocnění s ní už delší dobu neřeším, chodím k jinému lékaři. Doktorka, která mi na toxoplazmózu doporučí Prieznitzův zábal a na těžkou angínu ležet doma a uvařit si čajíček, k tomu nějaká homeopatika, která stojí akorát peníze a nevyléčí nic, děkuji, nechci. Před ní jsem měla jiného pediatra, proti mé předchozí doktorce jsou její vyšetření ledabylá, kolikrát pouze z toho, co jí řeknu, aniž by se mě jenom dotkla, určí diagnózu.
Také jsem měla problém s vydáním karty, sestřička mi ji odmítla vydat, prý ji bude archivovat (asi jediný doktor ve vesmíru, co to tak dělá), dnes si pro dokumenty jdu a jsem opravdu zvědavá, co dostanu. Teď se léčím se streptokokem, jsem těhotná a je mi jasné, že kdybych šla k téhle doktorce, řekla by mi, že si mám uvařit čajíček a být v teple, protože navenek mi vážně nic moc není a jí by nikdy nenapadlo udělat třeba výtěr z krku, dokud člověk neumírá, dostane homeopatika a sirup na kašel a jde.

Obdržela jsem od doktorky její emil, kdyby něco ať se optám elektronicky, abych nemusela chodit osobně nebo volat, poněvač máme 2 měsíční miminko. Když jsem měla problém obrátila jsem se na paní doktorku emailem, odepsala mi a při dalším dotazu ohledně problému co malej měl mi už ani neodepsala...Problém, který měl jsme pak vyřešili přez rady jiných maminek a známích, ale paní doktorka mi opravdu moc nepomohla
..Přemýšlíme o odchodu k jinému dětskému lékaři

Nejlepší dětská doktorka. chodil jsem k ní do 18, moje sestra k ní chodí stále. Vždy mi výborně poradila a vždy skvěle vyléčila. mohu vřele doporučit. PS: Vy namyšlený fiflenky co neumíte pořádně ani pořádně pozdravit si nestěžujte že se k vám někdo chová tak jak píšete. I když tomu stejně nikdo nevěří.

Pani doktorka je vyborna,nikdy jsem s ni nemela prodlemy a sestricka je velmi mila,prijemna,pecliva a vzdy mi se vsim vyhoveli pokud bylo v jejich silach,urcite doporucuji.

S paní doktorkou mám jen špatné zkušenosti. Když jsem k ní přišla v 18 letech na vyšetření, osočila se na mě, že jestli se chci "ulejt" ze školy, tak jsem přišla špatně. Jiný doktor u mě diagnostikoval závažné onemocnění a poslal mě ihned do nemocnice. Po vyléčení jsem kvůli této zkušenosti chtěla od doktorky odejít, ale odmítla mi dát kartu. Můj nový lékař byl z toho vytočený, protože neměl žádné informace, a s písemnou žádostí o kartu mě za ní teda poslal znova. Okopírovala mi nejdůležitejší nemoci, takže moje zdravotmí karta = pár papírů, za což jsem si ještě, aby toho nebylo málo, zaplatila, papíry nemají ani hlavu ani patu, můj nový lékař byl opravdu nadšený. Kartu si doktorka Dvořáková nechala údajně kvůli archivaci (?!!).
Doktorka je opravdu nepříjemná, na její diagnózu se nemůžete spolehnout, takže opravdu nedoporučuji. Ještě alespoň sestřička je příjemná.
Každopádně bych své dítě této doktorce nesvěřila, a nedoporučuji to ani nikomu jinému.

Mám s paní doktorkou rozporuplnou zkušenost- chodila jsem k ní do 19 let. Že nepředepisuje antibiotika je super, stejně jako je bezva, že mi dala jednou i homeopatika (která sice nezabrala, ale tuhle iniciativu vítám i tak..).

Druhá věc a dost nepříjemná- od 15 let jsem si stěžovala na zhoršující se alergické reakce na určité potraviny a poté i nepřestávající sennou rýmu. K alergologovi mě odmítala poslat, nechtěla napsat doporučení, prý si musím zjistit, z čeho to mám, SAMA (!). Teď se už u alergologa léčím a prý za 5 minut 12- jinak bych si prý zadělala na pěkné astma.

Stejně tak mi odmítla vzít krev na otestování srážlivosti, s čímž jsem též měla problém a což se začalo řešit taky až po změně lékaře.

Sestra je velmi příjemná.

Na doporučení jsem k paní doktorce začala chodit, s dnes již 2letým synem. Musím říct, že to, co se o ní povídalo, je pravda. Stejně tak to platí o milé sestřičce, která si vás po prvním setkání dokonce zapamatuje. Paní doktorka je velmi pečlivá, milá, vstřícná,atd. Jako zdravotnice považuji za nejdůležitější, jestli pediatr zbytečně nepředepisuje ATB.. a ani tady mě nezklamala! V ordinaci má přístroj k měření CRP. Takže když byl malý nemocný, měl horečky, rýmu, trochu kašel a zašli k paní doktorce, po poslechnutí mu sestřička odebrala krev z prstíku (děti to ani necítí) a zjistila, že je to jen virózka a ATB by byla zbytečná. Poradí, je stále na telefonu a také má přehled o moderních a šetrnějších lécích. Velmi doporučuji všem maminkám.