Praktický lékař pro dospělé
Spojařů 1252, Strakonice

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Skvelý doktor s priateľským prístupom. Pomohol nám v čase pandémie osobitým až rodinným prístupom. Ďakujem.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Ahoj. Výborný přístup, zkušenosti, skvělá komunikace, odborník a člověk na správném místě. Za mě - nemá to chybu .

Já s panem doktorem a s jeho sestřičkou vůbec spokojena nejsem. Sestřička nepříjemná a pan doktor jen píchá injekce proti bolesti,místo toho, aby řešil příčinu. Z tohoto důvodu jsem se dostala na operaci,které by se bývalo dalo zabránit.

Dr. Tuhacka velmi doporucuji a velmi me zarazi nektera nizka hodnoceni. U me vzdy naprosta spokojenost. A pro ty co se boji jehel snad nejlepsi doktor. Injekce aplikuje sam a garantuju vam, ze to ani neucitite!

jsem velmi spokojena, vzdy dobre poradil a vylecil

Pan doktor mi několikrát špatně určil diagnózu. Pošle mě domů s tím, že mám pít teplý čaj a být v teple....ale že mám zánět hrtanu ho nezajímá. Moje matka měla stejný problém. Šla za ním s bolestí hlavy a bylo jí řečeno, že je to migréna. Jiný doktor jí našel vyhřezlou plotýnku. Díky jeho nedbalosti a nezájmu mi selhali játra i po tom co jsem mu říkala, že s tím mám delší problém. Prý to je normální...Tak proč mi ty játra selhaly? Nemám s ním žádné dobré zkušenosti.

Osobne ho neznam, ale u pacienta neupravil medikaci léku podle hodnot krevních výsledků, které dopadly špatne.Následkem tohoto pochybení se po týdnu objevila mozková mrtvice.

Pan doktor je moc příjemný vždy se maximálně věnuje svému pacientovi můžete se ho zeptat i na maličkosti nikdy vás neodbyde je ochotný se vám věnovat i po ordinačních hodinách jsem ráda že ho mám jako svého lékaře

velmi ochotný a příjemný mám ty nejlepší zkušenosti sjako sportovni lékař je výborný.

Doktor Tuháček je velmi milý, usměvavý, vstřícný a vždy mi cokoli vysvětlí, nezdráhá se poslat pacienta k odbornému lékaři.