Piaristická 3/455, České Budějovice
Gynekologicko - porodnická ordinace (mapa)

Umístění: Gynekologicko - porodnická ordinace Prevence, těhotenství

Doktor i sestřička úžasní. Skvělý lidský přístup, vždy úsměv, není problém se na cokoliv zeptat, vše je vysvětleno.

Š

Musím se přidat k pozitivním komentářům. Pan doktor je úžasný, kvůli zdravotním problémům mě vzal i mimo pracovní dobu. Jinak se mi vždy plně věnuje, vše vysvětlí kolikrát u něj strávím i více jak hodinu debatami nad mým zdravotním stavem. Ve srovnání s původní gynekoložkou je prostě bezkonkurenční.

JANA 33,Taky musím pana doktora pochválit a paní sestřičku.také.Při každé návštěvě se mě vždy ptá,jestli mě něco netrápí a zajímá se celkově o zdravotní stav..A kyž nedávno marodil pan doktor s chřipkou,tak mi to dala paní sestřička vědět včas.

Jsem u pana doktora už 12let a jsem nadmíru spokojená. Neměnila bych a vážím si pana doktora a sestřičky. Kdyby bylo takových více.

Jen stručně SUPER víc není třeba.CHodím tam již 10 let a jsem max.spokojená,prostě odborník i sestřička je moc milá s úsměvem na rtech.

Dnes jsem byla poprvé u pna doktora a musím napsat jen samá pozitiva. Vyšetření bylo důkladné, na mé dotazy odpověděl a diskutoval, nic není problém. Super, za mě velká spokojenost.

Pan doktor i sestřička jsou výborní. Mají profesionální a přitom velmi lidský přístup. Pan doktor je velmi pečlivý.

Jak pan Doktor, tak jeho sestřička jsou naprostý profesionálové. Tak by mělo vypadat zdravotnictví a zdravotní péče ve vyspělém středoevropském státě 21století.

K panu doktorovi jsem přešla od dr. Hořejší, kde prohlídka trvala max. 10min a přestože preventivní prohlídky má od pojišťovny proplacené vybírá 100,. Kč a 50,. Kč za napsání receptu. Před ní jsem chodila k dr. J. Míkovi, tam to byla také továrna na peníze. Příjemný a vstřícný je pouze k pacientkám, které se mu líbí a k těm které pravidelně finančně přispívají. Na doporučení jsem přešla k dr. Tišerovi v dubnu 2012 a velice jsem ocenila profesionální přístup pana doktora. Vše podrobně vysvětlí, velice příjemný a za preventivní prohlídku, která je u něho velice podrobná včetně ultrazvukového vyšetření u mne trvala přibližně 40 min. k mému úžasu žádný poplatek nevybírá. Pana dr. Tišera mohu všem vřele doporučit. Příjemná sestřička a pěkná ordinace.

Pana doktora jsem si vyhlédla, když jsem v nemocnici za jeho účasti absolvovala genetické vyšetření miminka v těhotenství. Tolik srozumitelných informací, úsměvů a zároveň povzbuzení jsem předtím nezažila u žádného jiného lékaře. Hned jsem se se sestřičkou pana doktora domluvila a přeregistrovala se uprostřed těhotenství k němu. Tak laskavému a přitom mimořádně pečlivému a ohleduplnému přístupu se prostě nedá odolat :) Tím spíš, když je pan doktor specialista na prenatální medicínu!