Ord. praktického lékaře pro dospělé
Varšavská 774, Ústí nad Labem

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé nemoc

Velice pečlivý a odborník na svém místě,vždy poradí ,pomůže,je to prostě lékař na svém místě,jenom kdyby takových bylo víc.

Pan doktor, je pečlivý, obětavý, svědomitý lékař. Je to nejen výborný lékař, ale i člověk, má pochopení pro cizí bolest. Nikdy nenechá nic zanedbat. Je velice pečlivý, prostě výborný. sestřička je také úžasná, umí si se vším hned poradit. Výborný tým. S úctou dlouhodobá pacientka Brzáková Květa a Ladislav Brzák Děkujeme za péči.

Chodím k panu doktorovi Tajchnerovi už 33 let. Je milý a svědomitý. Takových lékařů by mělo být více, každého dokáže psychicky podpořit. Sestřička Evička je též milá. Jsem ráda, že je mám.

Výborný lékař s lidským přístupem k pacientům.Je svědomitý,pečlivý a vždy pohodový a příjemný pan doktor.Sestřička je velmi milá a hodná a vždy dobře naladěná.Je radost k nim chodit,mám je ráda

ANO SOUHLASÍM,MĚ OSOBNĚ POMOHL JAK PO ZDRAVOTNÍ I DUŠEVNÍ STRÁNCE.MĚLO BY BÝT VÍCE TAKOVÝCH LÉKAŘU JAKO JE DR.TAJNER

MUDr. Tajchner je příjemně vystupující profesionál, který pečlivě prošetřuje všechny potíže, které vás trápí. Trpělivě vysvětlí případná vyšetření (proč, jak budou probíhat,..). Souhlasím s jiným komentářem, kdy je zdravotní sestřička hodnocena jako Anděl v bílém plášti. Je to pracovní tým, který se jen tak nenadje..!!

Pan doktor Tajcher je velmi milý a pečlivý lékař - je to opravdu doktor, kterého bych doporučila každému.

je to velmi zkuseny lekar ke kteremu jsem chodil velmi rad g

Pan doktor je velmi pečlivý a milý ke svým pacientům.Vždy dovede dobře a ochotně poradit, problém s vámí řeší a hledá tu nejlepší cestu k jeho vyřešní.Je trpělivý a má velmi vřelý a lidský přístup.U žádného jiného lékaře jsem se s tak profesionálním přístupem ještě nesetkala. Sestřička je také velmi milá a ochotná.Děkuji za Vaši profesionální práci, kterou oba odvádíte.

kdpak by jsme někteří z nás bez něj už byli ??