MUDr. Jiří Šustáček

Chirurg Více

Nové Město na Moravě 1 adresa

Nemocnice Nové Město na Moravě, p.o.
Žďárská 610, Nové Město na Moravě

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

• chirurgie
  • cévní chirurgie

Umístění: Nemocnice Nové Město na Moravě, p.o. návštěva

Člověk chirurg , velmi dlouho primář, s kterým jsem se" chvála bohu" , kdysi dávno seznámil. Nepředstavitelný vztah k pacientovy a odbornost nezná hranic. Kdykoliv mě a mé přítelkyní jakkoliv ve všem pomohl. Velké díky Vám pane primáři. Přeji pevné zdraví a kéž by takových jako Vy bylo co nejvíce. Jaromír

Výnikající chirurg,lékař,člověk,je to Pán chirurg,lepšího v nemocnici neznám,profesionál,všem doporučuji

Pan primář s "velkým P". Nejlepší člověk s kterým jsem se setkal. Odborník, profesionál, milý člověk. Kéž by se takový doktoři rodily co nejvíce. "Klobouk dolu". Ještě jednou děkuji panu MUDr Šustáčkovi

Výborný a svědomitý operatér, všem vřele doporučuji.Profesionální přístup k pacientům.

Zlatý člověk, jak po odborné stránce, nejlepší operatér jakého jsem poznal i jako člověk. Kéž by takových bylo co nejvíce.

Chválím, vynikající lékař, pěkný
přístup k pacientům

Výborný operatér i chování má přijemné Všem doporučuji.