Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřeny pacient

Doktor bude třeba fajn, co ale rozhodně není fajn, ze mají online objednávaci systém NEFUNKČNÍ! Je vám několik dní špatně, přijdete v objednaný čas a není kdo by vás ošetřil, protože lékař není přítomný. I přes to, že měli mail (informace o objednání pacienta přišlo 3x) i telefonní číslo, nikdo nezavolal o změnách. Naprosto NEPROFESIONÁLNÍ přístup.

Š
Ověřeny pacient

Návštěva z důvodu urologického vyšetření kvůli bolestem zad - pak doktor se na mě sotva podíval a ani jednou se neusmál. Zpoza psacího stroje mi položil pár uzavřených otázek a když jsem mu chtěla vyložit své obtíže, tak mě hned zarazil a vyzval mě, ať si lehnu k USG vyšetření. To mu trvalo sotva 10 sekund. Poté mě poslal k odběru moči a předepsal mi Algifen (spazmoanalgetikum), které jsem vlastně vůbec nepotřebovala, (ale to by mě musel nechat domluvit, aby to zjistil, že). Nedoporučuji.

H
Ověřeny pacient

Velmi nepříjemná sestra, která vyinkasovala poplatek za předání zprávy z vyšetření. Jinak celkově velmi tísnivý pocit z chování lékaře i sestry. Nedoporučuji návštěvu.

A
Ověřeny pacient

Pan doktor je více než arogantní a naštěstí už jsme našla odbornou pomoc a patřičnou léčbu. Všem doporučuji totéž, rychle najít jiného lékře je-li vám vaše zdraví milé

Doporučuji vyhledat jiného urologa. Neprijemne jednani, leceni podle meho taky nenaordinoval spravne, doted jiz dva roky po nemoci mam potize.

Přesně stanovuje diagnozu, vše řekne pacientovi přímo, žýdné skryté narážky


velmi solidní pan doktor.

```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

P
Ověřeny pacient

Pan doktor mi zjistil streptokoka. Napsal nějaké léky a neřekl mi zda mohu někoho dalšího infikovat. Podařilo se mi nakazit manželku a pak jsem si nechal raději udělat testy u obvodní lékařky, která mi potvrdila, že léky nezabraly. Jinak je mi velmi nepříjemný "dozor" sestřičky při vyšetření.

F

jE VELICE DOBRÝ A ZODPOVĚDNÝ LÉKAŘ VE SVÉ SPECIALIZACI.JE VELICE LIDSKÝ A PŘÍSTUPNÝ KE KLIENTŮM.PODLE ZKUŠENOSTÍ JSEM PŘESVĚDČEN,ŽE SE JEDNÁ O KVALITNÍHO LÉKAŘE

V

Výborný operatér, příkladná péče v pooperačním období a lidský přístup. Mohu jen doporučit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
Jsem 12 dni po oboustranné operaci varikokély standardní metodou. Operace proběhla bez komplikaci a nyní mám již i vytažené stehy. Rány již prakticky vůbec nebolí.
Před několika dny mě však začala bolet oblast v levém třísle, především na dotek ale trochu i z pohybu. Na dotek bolí opravdu dost, je to ostrá bolest. Pokud je tato část nateklá, tak jen velmi lehce a je jen o trochu tmavší než druhá strana. Nevím jestli se jedná o bolest, která “spadla” z rány v podbřížku, ale spíše mám strach z trombózy pánevní žily po operaci - v rodinné anamnéze máme spoustu případů ucpání žil.

Je možné že jde o trombozu nebo se jen zbytečně stresující a jde o běžnou komplikaci? Zaskočilo mě, jak je bolest na dotek výrazná i po tolika dnech po operaci.


Velmi děkuji za odpověď.

souhlasím s názorem dr Podušky

MUDr. Jiří Steiner

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti