Praktický lékař pro dospělé
Nadražni 728, Jablonec nad Nisou

Nejlepší, takových by mělo být víc . Od 18ti jsem střídala doktorů až až , jen kvůli tomu, že snad každý měsíc měl ordinaci jiný doktor. Pak jsem přešla k panu Šnajdrovi a byla jsem jak Alenka v říši divů. Jelikož u něj mě vstupní prohlídka trvala asi hodinu a něco, protože vás opravdu prohlíží, u jiných doktorů vstupní prohlídka byla asi ma 15 minut. Zeptali se co vám kdy bylo a tím to haslo.
A jsem velice ráda,že pan doktor má ve své ordinaci kolegyně a kolegu, kteří jsou úplně stejní jak on, a nemusíte každému říkat od znovu co kdy kde a jak.
Daniela .

..pan doktor je naprosto dokonalý člověk s individuálním a velmi citlivým přístupem!!!!Jen ho mohu doporučit..

velmi dobrý lékař s individuálním přístupem, nestěžuji si

Chodím k panu dr.Šnajdrovi už 15 let a jsem velice spokojený .Rád zaplatím patnáct stovek ,když vím že k panu doktorovi chodí i ti méně movití a pan doktor je ošetří stejně jako mně ,i když žádný spon. dar nedají.Ti co tady vykřikují že platí dost na zdravotním a socialním ,tak asi nevědí že socialní je na něco jiného a zdravotní ,na to kolik který zákrok stojí zase není tak moc.Musíme si uvědomit že z našeho zdravotního pojištění se platí i zákroky lidí kteří žádné poj.neplatí.Možná že to jsou lidi kteří tu na pana doktora plivou.

Zdravím jen pro doplnění sponzorský dar jsem již dva roky neplatil a to z důvodu nelehké fin.situace-jsem mladý a bydlím v podnájmu takže peněz je hodně málo,a pan doktor mě rozhodně z ordinace nevyhazuje ba naopak.A kdybych ty peníze měl velice rád mu je dám...J.K.

Osobně měl léčil Mudr Šnajdr starší a dnes Mudr Šnajdr mladší. Oba jsou perfektní odborníci a nezapomenutelní ve svém přístupu k lidem. Myslím si, že na Jablonecku budete těžko hledat lepšího praktického lékaře. Pánové Šnajdrové jsou legendou.

Povšimněte si hodnocení a komentářů. NIKDO si nestěžuje na odbornost. Jedovaté výlevy jsou jen na téma žádosti o příspěvek. Jsou to doslova Parobkovsko/Rathovské výkřiky. Přesto, že nikdo není nucen příspěvek dát, nikdo nucen tohoto lékaře navštěvovat, přesto všechno to jsou naprosto negativní hodnocení a odsuzující komentáře.

Tak co vlastně chcete? Vynikající lékař, kterému můžete legálně přispět nebo lempla zdarma?

Osobně jsem přispěl, dostal jsem na to papír, zařadil to do daňového přiznání (dar se nedaní) a nestydím se za to, netajím to a není mi těch peněz líto. Mudr Šnajdr starší mi vyléčil syna a Mudr Šnajdr mladší o mě doslova pečuje. (Nutno poznamenat, že se tak dělo před příspěvkem, pak se nic nezměnilo ani u mě ani u těch, co nepřispěli). Viditelný výsledek příspěvků je druhá ordinace ve městě a ordinační doba do pozdních večerních hodin. To najdete málokde.

Výborný lékař i člověk! Geniální diagnostik, který snese i jiný názor než ten svůj! Má skvělý individuální přístup k lidem, vždy dokáže vyslechnou každé trápení!!! Mě vždy pomohl, nemůžu na něj říct nic špatného!!!

Dnes jsem se stal pacientem dr. Šnajdra a působil na mě velice solidně. Pokud někomu vadí sponzorský dar, tak ať si najde jiného doktora, ale pochybuji, že v Jablonci uspějete. Podívejte se do světa, kde bývá spoluúčast pacienta až 50%. Doufám, že s panem doktorem budu spokojený.

Doslechla jsem se spoustu zloby od lidí... Já mohu mluvit jen za sebe. Dr. Šnajdr je úžasný člověk a stoprocentní profesionál. Nikdy nic nepřehání, ale nikdy nic nezanedbá. Ví vždy přesně, co řešit a jak. Nevím, jaké tisíce z lidí mámí, mě nikdy nenutil k žádným platbám, které by se mi zdály nemístné. Komu se v jeho ordinaci nelíbí, ať si vybere jinou! Není na světě člověk ten, aby se líbil lidem všem. Já panu doktorovi věřím, tak jako jeho otci a jak i jeho matce, která mě učila, v neposlední řadě i jeho paní, která je též výbornou lékařkou. Mě péče pana doktora Šnajdra svědčí a pomáhá. Jak svědčí a pomáhají Vám všem, kteří tu plivete, Vaše výlevy ???

Divím se, že tento lékař nemá ještě hodnocení, je totiž velice dobrý, geny jeho otce se nezapřou, je vstřícný a milý hlavně ke starým lidem jako jsme my a i ve svém volném čase nelituje v akutních případech rychle pomoci.
Má vždy přesnou diagnozu a dovede i pohladit na duši.
Aspoň touto cestou mu můžeme poděkovat.