nám. Míru 54, Mirošov
Praktický zubní lékař

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Skvělý pan zubař, lepšího neznám. Vždy ochotný vše vysvětlit. Několikrát mi velmi pomohl od bolesti tak, že jsem to téměř necítila. Je to velký profesionál!! Klobouk dolů! Jsem velmi ráda, že mohu chodit právě k němu! A velmi milá, ochotná sestřička, která se rovněž vždy snaží pomoci a vyjít vstříc! Děkuji moc!!

Umístění: Praktický zubní lékař Zubní kaz

Velmi příjemný pán i sestry komunikace skvělá zákrok rychlý profesionální děkuji rád tam půjdu zase bez obav

Pan doktor, ač není již úplný mlaďas, je profesionál a má velmi dobrý přístup k pacientům, i těch co se bojí! vše, co nám v pusině dělá předtím vysvětlí, výborná komunikace, profesionální péče a velké plus za výbornou sestřičku :) od první návštěvy pana doktora už nemám fobii ze zubařů. Vřele doporučuju!

zubař, kterému chybí přední zuby. nerada jsem tam chodila a raději jsem utekla jinam

C

je to odborník, který opravdu umí. Nejlíp to oceníte,když je ouvej. Prostě sekáč!!!!!!!!!!!!!!!

Člověk na svém místě. Určitě je to výborný odborník a stomatologii rozumí. Jednou mi prováděl menší chirurgický zákrok a byl jsem překvapen, že jsem netrpěl bolestí ani po opadnutí účinku anestetické injekce, na což si jiní lidé při podobném zákroku stěžovali. Vřele doporučuji.

Skvělý zubař, lepšího neznám... Patří mu poklona!

Doporučuji! Je to odborník na svém místě.