Sam. ordinace PL - stomatologa
Palackého 48, Smiřice

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa

Nedoporučuji. Poprvé v životě jsem se u zubaře bála, chtělo se mi i brečet. A to mi jen vyplachoval zub! Myslela jsem, že uteču jako malá holka. Sestra se chová extrémně povýšeně. S takovým přístupem jsem se snad ještě nesetkala a doufám, že už nikdy nesetkám.

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Parodontologický problém

Bohužel jsem s prací pana doktora krajně nespokojena. Půl roku mi léčil agresivní parodontózu čištěním zubů. Čistě ze zvědavosti jsem se byla informovat i jiného specialisty a byl zděšen! Parodontóza se pouhým čištěním zubů nevyléčí!!! Doufám, že díky tomuto promarněnému půl roku o zuby nepřijdu :-(

Souhlasím s názorem, že nechat si u pana doktora udělat implantát, znamená jedině problémy. Doporučuji investovat více a jít opravdu ke specialistovi. Totéž platí pro endo (umrtvení zubů, kanálky). Ostatní služby jsou bez problému. Chválím dobré ceny. Jako stomatolog výborný, ale stomatolog zabývající se implantací a endodoncii - nikoliv.

Chodim k nemu léta a jsem nad míru s panem doktorem spokojena

Absolutně nedoporučuji tohoto doktora na provedení implantátů. Ušetřte si nervy a peníze. Jedná se o velmi neprofesionální přístup tohoto doktora. Jenom krátce: pacient nezná dopředu podmínky pro implantaci - žádná smlouva, žádná jistota! Mé dva implantáty a i další pokus po půl roce o reimplantaci se nepovedly, implantáty se kývaly a musely se vyndat. Stejně tak implantát u mého bratra. Doklad o zaplacení 18 765 Kč napsaný na účtence od primátora. Pan doktor veškerou vinu za nepřijetí implantátu svaluje na pacienta a jeho špatné čištění zubů. A můžete si zuby čistit třeba dvacekrát denně....A protože je to vina pacienta, nechce se panu doktorovi vracet žádné peníze. Nám se povedlo po nedůstojných tahanicích alespoň část peněz dostat zpět. I tak vyhozených 11 000 u mě a 6 000 u bratra mluví za vše. Jsme bez zubů a bez peněz...........

Nejlepší zubař, kterého jsem za svůj život poznala. Vše bere opravdu s pečlivostí, dokáže vše vysvětlit! Dokázal mě zbavit strachu ze zubařů a mohu říct, že mu opravdu lze důvěřovat. Jeho přístup je opravdu velmi lidský, příjemný!

Souhlasím! Obětavý, lidský a profesionál každým coulem. Málo je takových doktorů... a většina by se od něj mohla učit.

Nejlepší stomatolog, kterého jsem za svůj život poznala ! Vynikající péče a přístup !

Fajn doktor, lidský, příjemný a velmi ochotný.

Skvělý parodontolog, skvělý praktický zubní lékař, velmi slušný člověk. Tak skvělou péči jsem nezažil u tří lékařů, kterým jsem se před ním dal do péče.