Adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Palackého 48, Smiřice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa

Nedoporučuji. Poprvé v životě jsem se u zubaře bála, chtělo se mi i brečet. A to mi jen vyplachoval zub! Myslela jsem, že uteču jako malá holka. Sestra se chová extrémně povýšeně. S takovým přístupem jsem se snad ještě nesetkala a doufám, že už nikdy nesetkám.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřený profil
Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Parodontologický problém

Bohužel jsem s prací pana doktora krajně nespokojena. Půl roku mi léčil agresivní parodontózu čištěním zubů. Čistě ze zvědavosti jsem se byla informovat i jiného specialisty a byl zděšen! Parodontóza se pouhým čištěním zubů nevyléčí!!! Doufám, že díky tomuto promarněnému půl roku o zuby nepřijdu :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A
Ověřený profil

Souhlasím s názorem, že nechat si u pana doktora udělat implantát, znamená jedině problémy. Doporučuji investovat více a jít opravdu ke specialistovi. Totéž platí pro endo (umrtvení zubů, kanálky). Ostatní služby jsou bez problému. Chválím dobré ceny. Jako stomatolog výborný, ale stomatolog zabývající se implantací a endodoncii - nikoliv.


Ověřený profil

Chodim k nemu léta a jsem nad míru s panem doktorem spokojena


Ověřený profil

Absolutně nedoporučuji tohoto doktora na provedení implantátů. Ušetřte si nervy a peníze. Jedná se o velmi neprofesionální přístup tohoto doktora. Jenom krátce: pacient nezná dopředu podmínky pro implantaci - žádná smlouva, žádná jistota! Mé dva implantáty a i další pokus po půl roce o reimplantaci se nepovedly, implantáty se kývaly a musely se vyndat. Stejně tak implantát u mého bratra. Doklad o zaplacení 18 765 Kč napsaný na účtence od primátora. Pan doktor veškerou vinu za nepřijetí implantátu svaluje na pacienta a jeho špatné čištění zubů. A můžete si zuby čistit třeba dvacekrát denně....A protože je to vina pacienta, nechce se panu doktorovi vracet žádné peníze. Nám se povedlo po nedůstojných tahanicích alespoň část peněz dostat zpět. I tak vyhozených 11 000 u mě a 6 000 u bratra mluví za vše. Jsme bez zubů a bez peněz...........

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřený profil

Nejlepší zubař, kterého jsem za svůj život poznala. Vše bere opravdu s pečlivostí, dokáže vše vysvětlit! Dokázal mě zbavit strachu ze zubařů a mohu říct, že mu opravdu lze důvěřovat. Jeho přístup je opravdu velmi lidský, příjemný!


R

Souhlasím! Obětavý, lidský a profesionál každým coulem. Málo je takových doktorů... a většina by se od něj mohla učit.


M

Nejlepší stomatolog, kterého jsem za svůj život poznala ! Vynikající péče a přístup !


H

Fajn doktor, lidský, příjemný a velmi ochotný.


J

Skvělý parodontolog, skvělý praktický zubní lékař, velmi slušný člověk. Tak skvělou péči jsem nezažil u tří lékařů, kterým jsem se před ním dal do péče.


Došlo k chybě, zkuste to znovu