Doc. MUDr. Jiří Richter

Gynekolog Více

Ústí nad Labem 1 adresa

Ord. praktického lékaře gynekologa
Stříbrnická 10, Ústí nad Labem

dobrý den, osobně pana docenta znám několik let jsem k němu docházela, mohu jen souhlasit, že se jedná o velmi dobrého lékaře a zároveň o kvalitního odborníka přes gynekologii, i po té lidské stránce skvělý a chápavý lékař.
Bohužel již s praxí skončil :(

Pan Doc.MUDr.CCs Jiří RYCHTER.Je moc hodný a velice chápající člověk.Když mi bylo 15 roků zachránil mi život a zaroven naději že budu mít děti.Měla jsem operaci vaječniku pravého.Ve 21 letech jsem poprvé otěhotněla,narodila se mi dcera Lada. V roce 2007 jsem porodila další holčičku Barunku příští měsíc má 2 roky a stále kojím.Pan docent mi moc pomohl.

Pan Docent je SKVěLEJ člověk.Díky němu tady sem, před 30 lety mě přivedl na svět.Mamince všichni říkaly že se nedožiju ani 24 hodin.Pandocen přišel za maminkou a řek že udělá vše aby mě zachránil,tak se mu to povedlo.Moc děkuji.Pomohl mi i bezproblému projít dvouma těhotenstvíma.Lepšího ginekologa asi ani nenajdete.Přeji Padu docentovi hodně zdraví a rodiné pohody.

na pana doktora nedám dopustit... byl skvělý, nic nenechal náhodě, precizní...a lidský..

S panem docentem mám jen nejlepší zkušenosti vstřícný lidský obětavý, takových se moc nevidí

Velmi hodný a sympatický pan doktor, který rád vše ochotně vysvětlí dopodrobna!

Pan doktor je vynikající! Velmi příjemný a milý člověk, už jsem u něho prošla dvěma těhotenstvím a vždycky mi se vším poradil a pomohl. Chodím k němu už od 17 let a nedám na něho dopustit. Je to hlavně profesionál a je velmi lidský a srdečný. S ním pracuje i velmi ochotná a příjemná sestřička. Oběma moc děkuji, že s jejich pomocí jsem zvládla těhotenství bez problému a narodili se mi dvě krásné děti. Mohu jen doporučit!

Pak docent je velmi dobrý lékař a umí i lidsky pochopit pacientku a poradit.Jsem s ním velmi spokojená.

Oprava - spletl jsem si ho s alergologem MUDr. Richterem....gynekologa Jiřího Richtra neznám :)

Pan doktor je velký odborník a specialista. Bohužel to dává dost často najevo a je velmi arogantní, škoda.